Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Coleman zostaje w Evertonie

Obecnie w piłce nożnej dużo się dzieje, jeśli chodzi o kontrakty i transfery. Tym razem jednak kolejny zawodnik związany ze swoją drużyną postanawia w niej pozostać.

Mowa o Seamusie Colemanie, który oficjalnie podpisał nową umowę z dotychczasowym klubem Everton FC. Informacja została podana za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu.

coleman

Stosunkowo kariera zawodowa tego piłkarza nie trwa długo, ponieważ jest on jeszcze młodym rocznikiem - 1988. Jego kariera rozpoczęła się od irlandzkiego zespołu Sligo Rovers, w ramach którego był testowany w klubach Birmingham City i Burnley. Stanęło na tym, że za 150 tys. funtów trafił do Evertonu w lipcu 2009 roku.

Jeśli lubisz oglądać Irlandię lub inne zespoły na boisku, to czeka na Ciebie coś specjalnego. Wystarczy, że sprawdzisz swój betano kod promocyjny, który jest kluczem do zapewnienia Ci wspaniałej rozrywki. Jak każda atrakcyjna oferta, może szybko zniknąć, więc jeśli poszukujesz wrażeń to nie zwlekaj z jego wykorzystaniem.

Debiut piłkarza Evertonu nastąpił dosyć szybko, niestety pierwszy mecz w październiku 2009 roku okazał się przegranym meczem w ramach Ligi Europy. Przeciwnikiem był Benfice, który wygrał stosunkiem golu 5:0. Ale Coleman miał okazję rozegrać swoje pierwsze spotkanie w Premier League jeszcze w tym samym miesiącu, gdy miał okazję zastąpić w 80. minucie meczu z Boltonem Wandrersem zawodnika Johna Heitingę. Z kolei w marcu 2010 roku został wypożyczony aż do końca sezony do Blackpool.

Coleman może także poszczycić się występami w reprezentacji Irlandii do lat 21 - jego debiut miał miejsce w spotkaniu ze Szwecją w 2008 roku. Kolejny mecz to debiut w kadrze A w spotkaniu z Walią 8 lutego 2011 roku. Z kolei 24 marca 2017 podczas meczu eliminacyjnego do Mistrzostw Świata 2018 z reprezentacją Walii niestety doznał złamania nogi, podczas starcia z Neilem Taylorem. To nie pierwszy przypadek, gdy dokuczały mu problemu zdrowotne. Przed sezonem 2009/10 poddał się zabiegowi z powodu zakażenia pęcherza. Wydawałoby się, że nic poważnego, ale jednak poważnie zagrażało jego karierze.

Nie zawsze planowanie kampanii jest łatwym zadaniem. Dlatego każdy szukając informacji w sieci korzysta z pomocy wyszukiwarki internetowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wschodzącej gwieździe irlandzkiej, jaką jest Coleman, również możesz skorzystać z tej możliwości. Podpowiemy tylko, że przedłużenie kontraktu obowiązuje do czerwca 2022 roku.

[artykuł partnerski]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama