Słubice: 23 kwietnia 2018   |   Imieniny: Jerzy, Wojciech
reklama
reklama

W Przytocznej remis na szczycie

Kolejny udany pojedynek mają za sobą piłkarze Polonii Słubice. Tym razem cenny punkt przywieźli z Przytocznej, gdzie 15 kwietnia zmierzyli się z miejscową ekipą "Zjednoczonych". Rywale do tego meczu byli współliderem klasy okręgowej.

Polonia Słubice

Niewiele zabrakło, aby Polonia Słubice sprawiła dużą niespodziankę i zgarnęła pełną pulę. Poloniści już w 3 minucie spotkania objęli prowadzenie po strzale Tomasza Fedyka. Ten niezwykle korzystny dla nich rezultat utrzymał się prawie do końca meczu. Prawie, bo w 88 minucie Piotr Bialic z Przytocznej doprowadził do wyrównania. Do końca gry rezultat nie uległ zmianie i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 i podziałem punktów.

Dzięki remisowi poloniści utrzymali piątą pozycję w tabeli klasy okręgowej. Do liderów ze Słońska i Międzyrzecza brakuje im 8 oczek. Z tą ostatnią drużyną Polonia Słubice zmierzy się za tydzień na własnym boisku. Już dziś zapraszamy na ten mecz wszystkich kibiców piłki nożnej. Szczegółowe informacje - wkrótce.

Zjednoczeni Przytoczna - Polonia Słubice 1:1 (0:1)
  • Bramki: Fedyk (3').
  • Kartki: Fedyk (ż), Begier (ż), Pawłowicz (ż).
  • Skład: Michał Mosica, Radosław Kamiński, Tomasz Fedyk, Norbert Pawłowicz, Przemysław Begier, Tomasz Koszela, Mariusz Guraj (Marcin Dobras 60'), Przemysław Sadowski, Igor Kurkowski, Łukasz Tabaka, Dawid Żurawski (Tomasz Frąckowiak 75').
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama