Słubice: 22 kwietnia 2018   |   Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
reklama
reklama

RotarRun Lennémeile 2017 - każdy może biegać

Wiosna sprzyja wszelkiej aktywności ruchowej i imprezom w terenie. Kolejny raz słubiczanie mogą wziąć udział w biegowej imprezie charytatywnej we Frankfurcie. Nie trzeba wielkich przygotowań, każdy da radę dotrzeć do mety. Zapisy już ruszyły.

Rotarrun Frnkfurt

Tegoroczne biegi RotarRun-Lennémeile 2017 odbędą się 18 maja i jak co roku będą miały charakter amatorski. Ideą organizatorów jest zachęcenie mieszkańców do wyjścia z domu i spędzenia czasu na świeżym powietrzu całymi rodzinami. Przygotowano trzy biegi o zróżnicowanej trudności, aby każdy mógł dotrzeć do mety.

O godzinie 17. 00 wystartuje rekreacyjny bieg pokoleń, przeznaczony dla całych rodzin. O 17.30 rozpoczną się dwa kolejne na dystansach 5 i 10 km. Po zakończeniu wszystkich konkurencji uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych.

Aby wziąć udział w imprezie, należy się zarejestrować. Można to zrobić za pośrednictwem formularza internetowego lub bezpośrednio przed rozpoczęciem biegów. Za udział w biegu pokoleń zapłacimy 2,5 euro. W biegu na 5 i 10 km dorośli zapłacą po 5 euro. Udział dziecka to 2,5 euro. Opłaty każdego roku są przekazywane na cel charytatywny wybrany przez organizatorów.

Słubiczanie co roku stawiają się liczną grupą na frankfurckiej imprezie. W poprzednich edycjach startowali m.in. Małgorzata Konopka, Ewa Kiedrowicz czy Grzegorz Ulanowski oraz wielu innych zawodników. Części z nich udało się zajmować najlepsze lokaty. Kto pobiegnie w tym roku? Napiszemy o tym w naszej relacji.

Termin: 18.05.2017, godz. 17:00. Miejsce: Lennépark we Frankfurcie nad Odrą (wejście do Lenné Passagen od strony parku).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama