Słubice: 12 grudnia 2017   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Kolejne finały dla szczypiornistek z "Jedynki"

Nie przestają nas zadziwiać piłkarki ręczne z "Jedynki". Po zajęciu drugiego miejsca w lidze młodziczek, teraz przyszły sukcesy w rozgrywkach szkolnych. Zarówno gimnazjum jak i podstawówka wygrały wszystkie turnieje eliminacyjne Lubuskiej Olimpiady Młodzieży i awansowały do wielkiego finału.

UKS Jedynka Słubice

Dziewczęta z obu zespołów na co dzień wspólnie trenują w UKS Jedynka Słubice pod okiem Jerzego Grabowskiego i Sławomira Jurgiewicza. Tym razem jednak musiały zagrać w osobnych drużynach. Decydujące turnieje półfinałowe odbyły się 11 kwietnia.

Reprezentacja SP1 pojechała do Lipek Wielkich, gdzie pewnie pokonała ekipę gospodyń oraz podstawówkę ze Świebodzina. Z kolei nasze gimnazjalistki podejmowały u siebie równieśniczki z Deszczna, Gorzowa oraz Świebodzina i także wygrały wszystkie mecze. Ten turniej transmitowaliśmy dla Was na żywo wspólnie z telewizją HTS - ZOBACZ.

Finałowe zmagania odbęda się w Żaganiu. Najpierw 9 maja zmierzą się szkoły podstawowe, natomiast dzień później gimnazja. Słubiczanki są jednymi z faworytek do podium w obu przypadkach. O ich występach będziemy informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się wystrój świąteczny Słubic?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama