Słubice: 23 kwietnia 2018   |   Imieniny: Jerzy, Wojciech
reklama
reklama

Kolejne finały dla szczypiornistek z "Jedynki"

Nie przestają nas zadziwiać piłkarki ręczne z "Jedynki". Po zajęciu drugiego miejsca w lidze młodziczek, teraz przyszły sukcesy w rozgrywkach szkolnych. Zarówno gimnazjum jak i podstawówka wygrały wszystkie turnieje eliminacyjne Lubuskiej Olimpiady Młodzieży i awansowały do wielkiego finału.

UKS Jedynka Słubice

Dziewczęta z obu zespołów na co dzień wspólnie trenują w UKS Jedynka Słubice pod okiem Jerzego Grabowskiego i Sławomira Jurgiewicza. Tym razem jednak musiały zagrać w osobnych drużynach. Decydujące turnieje półfinałowe odbyły się 11 kwietnia.

Reprezentacja SP1 pojechała do Lipek Wielkich, gdzie pewnie pokonała ekipę gospodyń oraz podstawówkę ze Świebodzina. Z kolei nasze gimnazjalistki podejmowały u siebie równieśniczki z Deszczna, Gorzowa oraz Świebodzina i także wygrały wszystkie mecze. Ten turniej transmitowaliśmy dla Was na żywo wspólnie z telewizją HTS - ZOBACZ.

Finałowe zmagania odbęda się w Żaganiu. Najpierw 9 maja zmierzą się szkoły podstawowe, natomiast dzień później gimnazja. Słubiczanki są jednymi z faworytek do podium w obu przypadkach. O ich występach będziemy informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama