Słubice: 22 kwietnia 2018   |   Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
reklama
reklama

Otwarty pingpongowy turniej o Puchar Zająca

Stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu zaprasza na Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Zająca. Każdy może wziąć w nim udział, a przewidziana pula nagród to aż 1000 złotych. W trakcie imprezy będzie także prowadzona zbiórka charytatywna.

pp fsl_aktywni_slubice_pelcz_gorki_noteckie_026

Turniej odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 17.30 w sali sportowej Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizatorzy nie przewidują podziału na kategorie wiekowe, a udział w rywalizacji sportowej może wziąć każdy kto ma to ochotę. Wystarczy zapisać się w dniu imprezy.

Dla najlepszych przewidziano nagrody. Będą to puchary, a dzięki sponsorom będzie także można otrzymać nagrodę pieniężną. Pierwsze trzy lokaty będą premiowane kolejno kwotami 500 zł za I miejsce, 300 zł za II miejsce i 200 zł za miejsce trzecie.

Podczas imprezy stowarzyszenie przeprowadzi także publiczną zbiórkę pieniędzy połączoną z licytacją. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na wielkanocne wsparcie jednej z potrzebujących rodziny z naszego miasta. Organizatorzy planują zrobić i przekazać tej rodzinie świąteczne zakupy.  

Informacje i kontakt: Robert Tomczak, tel. 601641604.

Termin: 14.04.2017, godz. 17:30. Miejsce: sala sportowa SOSiR Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz wprowadzony przez rząd zakaz handlu w niedziele?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama