Słubice: 19 stycznia 2018   |   Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
reklama
reklama

Otwarty pingpongowy turniej o Puchar Zająca

Stowarzyszenie FSL Aktywni dla Powiatu zaprasza na Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Zająca. Każdy może wziąć w nim udział, a przewidziana pula nagród to aż 1000 złotych. W trakcie imprezy będzie także prowadzona zbiórka charytatywna.

pp fsl_aktywni_slubice_pelcz_gorki_noteckie_026

Turniej odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 17.30 w sali sportowej Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizatorzy nie przewidują podziału na kategorie wiekowe, a udział w rywalizacji sportowej może wziąć każdy kto ma to ochotę. Wystarczy zapisać się w dniu imprezy.

Dla najlepszych przewidziano nagrody. Będą to puchary, a dzięki sponsorom będzie także można otrzymać nagrodę pieniężną. Pierwsze trzy lokaty będą premiowane kolejno kwotami 500 zł za I miejsce, 300 zł za II miejsce i 200 zł za miejsce trzecie.

Podczas imprezy stowarzyszenie przeprowadzi także publiczną zbiórkę pieniędzy połączoną z licytacją. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na wielkanocne wsparcie jednej z potrzebujących rodziny z naszego miasta. Organizatorzy planują zrobić i przekazać tej rodzinie świąteczne zakupy.  

Informacje i kontakt: Robert Tomczak, tel. 601641604.

Termin: 14.04.2017, godz. 17:30. Miejsce: sala sportowa SOSiR Słubice.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama