Słubice: 27 maja 2018   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
reklama
reklama

Piłkarski festyn dla Sebastiana

Każdy z nas, bez względu na wiek, ma marzenia. Ma je też młody piłkarz Zorzy Kowalów, Sebastian. Niestety na jego drodze do spełnienia marzeń stanęła poważna choroba. Możemy pomóc mu z nią wygrać. W jaki sposób to zrobić?

baturewicz

Pochodzący z Drzeńska Sebastian Baturewicz jest jednym z zawodników młodzieżowej drużyny Zorzy Kowalów. Na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od swoich kolegów i tak jak oni ma na pewno swoje plany na przyszłość. Czy są to studia? Gra w reprezentacji Polski w piłce nożnej? Kontrakt w Barcelonie? Zdobycie Mount Everest? Zanim uda mu się spełnić marzenia, musi pokonać mu pewną przeszkodę, którą jest nowotwór złośliwy. Jak możemy mu pomóc?

Kluby sportowe KS Zorza Kowalów, KS Zieloni Lubiechnia Wielka, KS Chrobry Drzeńsko i MKS Steinpol - Ilanka Rzepin zapraszają miłośników sportu i wszystkich, którzy zechcą wesprzeć Sebastiana w jego walce z chorobą, na festyn sportowy. Podzielona na dwie części impreza odbędzie się w Rzepinie 1 kwietnia.

Najpierw o 11.30 uczestnicy spotkają się na stadionie przy ul. Poznańskiej. O tej godzinie rozpocznie się mecz IV ligi pomiędzy Ilanką Rzepin i Syreną Zbąszynek. Równolegle będze trwała zbiórka pieniędzy dla Sebastiana, na kibiców czekają dodatkowe atrakcje m.in. turniej dla dzieci, licytacje fantów i kącik gastronomiczny. Festyn potrwa do godz. 16.00. Druga część będzie miała miejsce na stadionie przy ul. Lipowej w godzinach 16.30 – 18.30 podczas meczu Zielonych Lubiechnia Wielka i Zorzy Kowalów (A klasa). Wszystkie środki zgromadzone w czasie imprezy zostaną przekazane na leczenie młodego piłkarza.

- Leczenie Sebastiana jest bardzo kosztowne, dlatego rozbijcie skarbonki, wyciągnijcie wszystkie zaskórniaki, zrezygnujcie z zakupu kolejnych zbędnych rzeczy i zainwestujcie wszystkie środki w to co najważniejsze. Bo przecież ciągle powtarzamy, że zdrowie jest najważniejsze – zachęcają organizatorzy.

Jeśli ktoś nie będzie mógł wziąć udziału w festynie, a chciałby wspomóc Sebastiana w walce z chorobą, może to zrobić w następujący sposób:
  • wysyłając SMS na numer 75 165 o treści: pomoc 7722 ( koszt 6,15 zł brutto)
  • wysyłając pieniądze przelewem bankowym: Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa, nr rachunku: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001, wpisując w tytule przelewu: Baturewicz, 7722
  • przekazując 1% podatku: KRS 0000270809 cel szczegółowy: Baturewicz, 7722
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama