Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Koncert TEDE w Prowincji

Klub Prowincja oraz Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na muzyczne wydarzenie roku. Na scenie pojawi się TEDE i zaprezentuje premierowy koncert „KEPTN".

prowincja tede


TEDE - czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli tego gatunku. Sławę zawdzięcza nie tylko projektom muzycznym, ale równie zręcznej działalności biznesowej i umiejętnemu kształtowaniu własnego wizerunku. Został laureatem wielu nagród, wśród których warto wymienić Ślizgery i Belvedere Achievement Award. Był wielokrotnie nominowany do Fryderyków, a występ na Festiwalu Muzycznym Telewizji Polskiej Opole 2009 zawdzięcza nominacjom w dwóch kategoriach: “Artysta roku” i “Płyta roku” za album “Ścieżka Dźwiękowa”. W 2010 roku otrzymał „Superjedynkę” na festiwalu w Opolu w kategorii Hip-hop.Bilety:
  • 1 tura: 35 PLN (wyprzedane)
  • 2 tura: 40 PLN (ruszyła sprzedaż)
  • 3 tura: 45 PLN

Termin: 01.04.2017 godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja.

---

Portal Słubice24 jest oficjalnym partnerem medialnym koncertu TEDE w Słubicach. W związku z tym będziemy mieli dla naszych czytelników niespodzianki. Szczegóły juz wkrótce.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama