Słubice: 20 października 2018   |   Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
reklama
reklama

Koncert TEDE w Prowincji

Klub Prowincja oraz Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na muzyczne wydarzenie roku. Na scenie pojawi się TEDE i zaprezentuje premierowy koncert „KEPTN".

prowincja tede


TEDE - czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli tego gatunku. Sławę zawdzięcza nie tylko projektom muzycznym, ale równie zręcznej działalności biznesowej i umiejętnemu kształtowaniu własnego wizerunku. Został laureatem wielu nagród, wśród których warto wymienić Ślizgery i Belvedere Achievement Award. Był wielokrotnie nominowany do Fryderyków, a występ na Festiwalu Muzycznym Telewizji Polskiej Opole 2009 zawdzięcza nominacjom w dwóch kategoriach: “Artysta roku” i “Płyta roku” za album “Ścieżka Dźwiękowa”. W 2010 roku otrzymał „Superjedynkę” na festiwalu w Opolu w kategorii Hip-hop.Bilety:
  • 1 tura: 35 PLN (wyprzedane)
  • 2 tura: 40 PLN (ruszyła sprzedaż)
  • 3 tura: 45 PLN

Termin: 01.04.2017 godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja.

---

Portal Słubice24 jest oficjalnym partnerem medialnym koncertu TEDE w Słubicach. W związku z tym będziemy mieli dla naszych czytelników niespodzianki. Szczegóły juz wkrótce.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama