Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Jesteś artystą? Zaprezentuj się na "Art an der Grenze"
reklama
reklama

Jesteś artystą? Zaprezentuj się na "Art an der Grenze"

Na przełomie kwietnia i maja we Frankfurcie nad Odrą odbędzie się festiwal sztuki pt. "Art an der Grenze 2017". Organizatorzy zapraszają artystów z naszego regionu do zaprezentowania swojej twórczości szerszej publiczności.

art grenze2

Czym jest festiwal "Art an der Grenze"?

"Art an der Grenze" odbędzie się już po raz piąty. Organizatorem jest grupa polskich i niemieckich studentów oraz mieszkańców Frankfurtu. Jak deklarują, festiwal to impreza "od wszystkich dla wszystkich", miejsce spotkań, wymiany i wspólnego tworzenia.

Festiwal potrwa od 26 kwietnia do 10 maja 2017 roku. Dwutygodniowym wystawom przy Große Scharrnstraße towarzyszyć będzie bogaty program ramowy, który obecnie jest w fazie przygotowań. Organizatorzy stawiają na artystyczną różnorodność z obu stron Odry, stąd pomysł na zaproszenie do artystów z Polski i Niemiec.

- Nieważne, czy malarstwo, rzeźba, performance, street art, instalacja czy fotografia – kierunki i materiały nie są ograniczone! Nie oczekujemy profesjonalnych ani znanych artystów, lecz twórczych osób z ciekawymi pomysłami - podkreśla Malwina Szczypta, jedna z organziatorek festiwalu.

art grenze

Jak się zgłosić?

Na adres organizatorów należy przesłać próbki swojej twórczości (zdjęcia lub ksero prac z danymi o ich rozmiarze i formacie, prace literackie maksymalnie trzy strony, a w przypadku innych dziedzin linki). Dołączona notka powinna zawierać informacje o artyście, działalności twórczej i motywacji oraz dane kontaktowe.

Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą na adres Kunstgriff e.V., c/o Europa-Universität-Viadrina, Große Scharrnstraße 59, D-15230 Frankfurt (Oder), Niemcy. Termin nadsyłania aplikacji mija 31 stycznia 2017 roku.

Więcej informacji o festiwalu www.art-an-der-grenze-ffo.weebly.com.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama