Słubice: 28 maja 2018   |   Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
reklama
reklama

Wygraj bilety na Koncert Noworoczny!

Na muzyczne wejście w Nowy Rok zaprasza Słubickie Towarzystwo Muzyczne. 7 stycznia już po raz 19. odbędzie się tradycyjny Koncert Noworoczny. Na widzów czekają hity filmowe oraz muzyka latynoamerykańska. Mam dla Was zaproszenia!

Koncert Noworoczny Słubice

Więcej o koncercie pisaliśmy jeszcze pod koniec listopada. To wtedy poznaliśmy program tegorocznej imprezy, który zdradziła nam szefowa STM Barbara Weiser. Przypomnimy, na scenie wystąpią m.in. Michał Zagrobelny, Wojciech Kuczyński, Bartoszu Borula, chór Adoramus i muzycy z Ameryki Południowej.

Dwa zaplanowane koncerty odbędą się 7 stycznia o godz. 17 i 20. Na oba z nich mamy dla Was dwa zaproszenia. Jak je zdobyć?

Konkurs
Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • preferowana godzina koncertu,
  • w temacie emaila wpisać "Koncert",
  • login z portalu.
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bilety
Tych, którzy nie chcą czekać na rozstrzygnięcie konkursu, zapraszamy po bilety. Są do nabycia w Państwowej Szkole Muzycznej przy ul. Wojska Polskiego 142 w godz. 8.15-16.30. Będą dostępne także bezpośrednio przed koncertem. Cena biletu: 75 zł.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama