Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Konkurs "Choinka pełna cudów" rozstrzygnięty

Za nami rozstrzygnięcie świątecznego konkursu pt. "Choinka pełna cudów" organizowanego przez Uśmiechniętą Planetę oraz portal Słubice24. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych prac jury wybrało te najpiękniejsze, których autorzy otrzymają nagrody.

choinka pełna cudów

Konkurs ruszył w listopadzie. Przez kilka tygodni do siedziby Uśmiechniętej Planety w Kunowicach codziennie trafiały niezwykle oryginalne ozdoby choinkowe wykonane przez najmłodszych dowolną techniką artystyczną. Pomysłowość dzieci nie znała granic. Łącznie nadeszło ich aż kilkadziesiąt, wszystkie udekorowały prawdziwą choinkę ustawioną na tarasie bawialni.

Konkurs zakończył się 22 grudnia. Dzień później konkursowe jury w składzie: Agata Ilcewicz-Kryger i Joanna Ratkiewicz (Uśmiechnięta Planeta) oraz Marcin Kiedrowicz (Słubice24) wybrało najciekawsze ozdoby.

- Wybór nie był łatwy, bo każda z przesłanych prac była wyjątkowa. Staraliśmy się docenić przede wszystkim wysiłek włożony w przygotowanie ozdoby, adekwatny do wieku uczestników. Nie bez znaczenia był także rodzaj użytych materiałów oraz jakość wykonania - podkreśla A. Ilcewicz-Kryger, szefowa Uśmiechniętej Planety.

Główną nagrodę konkursu "Choinka pełna cudów" i karnet na 10h zabawy otrzymała 7-letnie Zosia Szczerbo. Jury przyznało także dwa równorzędne wyróżnienia, które przypadły w udziale Antosiowi Markowskiemu (4 lata) oraz Hani Słomka (5 lat). W nagrodę oboje zostali nagrodzeni ekstra wejściówkami do bawialni. Ponadto każde dziecko, które wzięło udział w konkursie otrzymało od organizatorów słodki upominek – niespodziankę.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i życzymy Radosnych Świąt! Na dobrą zabawę (a laureatów po odbiór nagród) zapraszamy po świętach do Uśmiechniętej Planety.

Poniżej galeria zdjęć przedstawiające wybrane ozdoby przysłane na konkurs. Pierwsze trzy zdjęcia prezentują nagrodzone prace (wg kolejności).

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama