Słubice: 28 maja 2018   |   Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
reklama
reklama

Koncert Percival Schuttenbach w Prowincji

Klub Prowincja zaprasza na koncert Percival Schuttenbach, nowo falowego polskiego zespołu folk-metalu. Powracają z najnowszym albumem "Strzyga" i promującą go trasą koncertową: Strzyga - Black After Small River - Tour!

percival

Percival Schuttenbach -  potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce. Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu Równonoc, spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Nakładem Sony Music Poland, 7 października 2016r. ukazała się ich czwarta oficjalna - "Strzyga"! Jest to album, który łączy dwie epoki, dlatego znajdziecie na nim zarówno stare utwory (dobrze znane i lubiane, ale zarejestrowane tym razem w mega-prze-świetnej jakości w Custom34 Studio), a także nowe, które pokazują w którym kierunku zmierzają współtwórcy wiedźmińskiego soundtracku. Płyta wyprodukowana została przez Jacka Miłaszewskiego (min.Acid Drinkers, Hunter czy Closterkeller) który nadał jej światowe brzmienie.

---

Termin: 03.02.2017 godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja.

Bilety: 30zł przedsprzedaż / 40zł w dniu koncertu.

Rezerwacja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms 603 952 430. W treści wiadomości wpisujemy: Percival, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość.

----------

Aktualizacja: Koncert Percivala odwołany.

Komunikat organizatora:

Z wielką przykrością informujemy, że zaplanowany na 3 lutego koncert zespołu Percival Schuttenbach z przyczyn niezależnych od klubu zostaje odwołany.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy. Zakupione bilety można zwracać w klubie.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama