Słubice: 16 stycznia 2018   |   Imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
reklama
reklama

Koncert Percival Schuttenbach w Prowincji

Klub Prowincja zaprasza na koncert Percival Schuttenbach, nowo falowego polskiego zespołu folk-metalu. Powracają z najnowszym albumem "Strzyga" i promującą go trasą koncertową: Strzyga - Black After Small River - Tour!

percival

Percival Schuttenbach -  potentat na scenie folk-metalowej i medieval-folkowej w Polsce. Zespół ma na koncie wiele osiągnięć, w tym koncerty w krajach całej Europy, nagrody na festiwalach folkowych, a także jako jeden z niewielu wykonawców w Polsce diamentową płytę za współautorstwo muzyki do projektu Równonoc, spektakularnego połączenia hip-hopu ze słowiańskim folkiem. Nakładem Sony Music Poland, 7 października 2016r. ukazała się ich czwarta oficjalna - "Strzyga"! Jest to album, który łączy dwie epoki, dlatego znajdziecie na nim zarówno stare utwory (dobrze znane i lubiane, ale zarejestrowane tym razem w mega-prze-świetnej jakości w Custom34 Studio), a także nowe, które pokazują w którym kierunku zmierzają współtwórcy wiedźmińskiego soundtracku. Płyta wyprodukowana została przez Jacka Miłaszewskiego (min.Acid Drinkers, Hunter czy Closterkeller) który nadał jej światowe brzmienie.

---

Termin: 03.02.2017 godz. 20:00. Miejsce: Klub Prowincja.

Bilety: 30zł przedsprzedaż / 40zł w dniu koncertu.

Rezerwacja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms 603 952 430. W treści wiadomości wpisujemy: Percival, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość.

----------

Aktualizacja: Koncert Percivala odwołany.

Komunikat organizatora:

Z wielką przykrością informujemy, że zaplanowany na 3 lutego koncert zespołu Percival Schuttenbach z przyczyn niezależnych od klubu zostaje odwołany.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy. Zakupione bilety można zwracać w klubie.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama