Słubice: 27 maja 2018   |   Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
reklama
reklama

"Magiczna Gwiazdka" z Grupą Pomagamy

Takiego wydarzenia w Słubicach jeszcze nie było. 18 grudnia na Placu Bohaterów odbędzie się miejska wigilia organizowana przez Grupę Pomagamy. Na słubiczan w każdym wieku będzie czekać mnóstwo atrakcji i niespodzianek.

grupa pomagamy_magazynek
Na wspólną wigilię zaprasza Grupa Pomagamy

Członkowie grupy od wielu tygodni szykują się do wydarzenia, które nazwali "Magiczna Gwiazdka z Grupą Pomagamy". Jedni zbierają słodycze dla dzieci i pakują prezenty, drudzy będą piec ciasta, a jeszcze inni zajmują się logistyką i planowaniem przebiegu samej imprezy.

Impreza ma charakter otwarty. Na placu Bohaterów stanie wigilijny stół przy którym będą mogły zasiąć wszystkie chętne osoby. Na najmłodszych będzie czekać Mikołaj ze słodkimi niespodziankami. Nie zabrakie oczywiście wspólnego kolędowania. Zobaczymy także jasełka oraz muzyczną niespodziankę w wykonaniu członków grupy.

Gwoździem programu będzie finał konkursu wokalnego pt. "Wyśpiewaj Złotą Gwiazdkę". Na przełomie listopada i grudnia wszyscy chętni mogli przesyłać filmiki z wykonanymi przez siebie świątecznymi przebojami. Od 7 do 14 grudnia na specjalnej facebookowej stronie (ZOBACZ) internauci głosowali za pomocą polubień na najciekawsze nagrania. Czołowa dziesiątka wystąpi na żywo podczas wigilii i będzie oceniona przez jury.

Poniżej jeden z nagranych filmików. Świąteczną klasykę, czyli utwór "Last Christmas" zespołu Wham!, śpiewa Wiktoria Rozalik.- Jeśli ktoś chciałby się jeszcze włączyć w przygotowania, to zapraszamy do naszej grupy. Nadal zbieramy słodycze dla maluchów. Chcemy obdarować nimi każde dziecko, które pojawi się na naszej wigilii. Liczy się każda czekolada, lizak czy ciastko. Potrzebujemy także artykułów papiernicznych. Chętni mogą upiec ciasto - zachęcają członkowie grupy.

Gdzie można przynosić świąteczne dary? Przyjazne elfy Grupy Pomagamy czekają na Was w telewizji HTS, salonie Sensus, Klubokawiarni "Biała-Czarna", sklepie Despin Fashion Outlet oraz oczywiście w magazynku grupy przy ul. Sportowej.

Bieżące informacje o wydarzeniu można śledzić na specjalnej facebookowej stronie - LINK.

Termin: 18.12.2016, godz. 15:00. Miejsce: plac Bohaterów.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaka powinna być organizacja ruchu na skrzyżowaniu ul. Jagiełły i Konstytucji 3 Maja?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama