Słubice: 21 stycznia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Recital Michała Bajora - mamy dla Was zaproszenia

Fanom twórczości Michałą Bajora przypominamy o autorskim recitalu pt. "Moja miłość", który odbędzie się już w najbliższa sobotę. O wydarzeniu pisaliśmy już na naszym portalu, a teraz mamy dla Was obiecany konkurs z wejściówkami.

Do swojego programu Michał Bajor wybrał 17 przebojów o miłości. Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy. W Collegium Polonicum usłyszymy m.in. takie utwory jak "Prześliczna wiolonczelistka", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Ach życie kocham cię nad życie" czy "Lubię wracać".

W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez samego Wojciecha Młynarskiego, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

michal bajor

Bilety: cena biletu wynosi 70 zł . Osoby indywidualne mogą nabywać bilety w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. 1 Maja lub na stronnie www.biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe (grupowe) przyjmowane są pod nr tel. 799-047-040 lub 608-785-994.

Termin: 23.04.2016, godz. 18:00. Miejsce: aula Collegium Polonicum w Słubicach.

Konkurs
Dzięki współpracy z organizatorami koncertu mamy dla Was sześć zaproszeń na recital. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .  W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila "Michał Bajor",
  • login z portalu.
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama