Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Recital Michała Bajora - mamy dla Was zaproszenia

Fanom twórczości Michałą Bajora przypominamy o autorskim recitalu pt. "Moja miłość", który odbędzie się już w najbliższa sobotę. O wydarzeniu pisaliśmy już na naszym portalu, a teraz mamy dla Was obiecany konkurs z wejściówkami.

Do swojego programu Michał Bajor wybrał 17 przebojów o miłości. Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy. W Collegium Polonicum usłyszymy m.in. takie utwory jak "Prześliczna wiolonczelistka", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Ach życie kocham cię nad życie" czy "Lubię wracać".

W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez samego Wojciecha Młynarskiego, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

michal bajor

Bilety: cena biletu wynosi 70 zł . Osoby indywidualne mogą nabywać bilety w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. 1 Maja lub na stronnie www.biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe (grupowe) przyjmowane są pod nr tel. 799-047-040 lub 608-785-994.

Termin: 23.04.2016, godz. 18:00. Miejsce: aula Collegium Polonicum w Słubicach.

Konkurs
Dzięki współpracy z organizatorami koncertu mamy dla Was sześć zaproszeń na recital. Aby wziąć udział w konkursie należy być zarejestrowanym użytkownikiem portalu oraz wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .  W zgłoszeniu należy podać:
  • imię i nazwisko,
  • adres email oraz numer telefonu,
  • w temacie emaila "Michał Bajor",
  • login z portalu.
Adres email z którego wysyłane jest zgłoszenie musi być taki sam jak podany przy rejestracji w portalu. Decyduje kolejność zgłoszeń.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama