Słubice: 21 stycznia 2018   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Michał Bajor wystąpi w Słubicach

"Moja miłość" to tytuł najnowszego recitalu autorskiego Michała Bajora. 23 kwietnia artysta zaprasza publiczność w Słubicach na spotkanie z mistrzem piosenkowych perełek, Wojciechem Młynarskim.

Tym razem do swojego programu Michał Bajor wybrał 17 przebojów o miłości. Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy. W Collegium Polonicum usłyszymy m.in. takie utwory jak "Prześliczna wiolonczelistka", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Ach życie kocham cię nad życie" czy "Lubię wracać".

W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez mistrza, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

michal bajor

Bilety: cena biletu wynosi 70 zł . Osoby indywidualne mogą nabywać bilety w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. 1 Maja lub na stronnie www.biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe (grupowe) przyjmowane są pod nr tel. 799-047-040 lub 608-785-994.

Termin: 23.04.2016, godz. 18:00. Miejsce: aula Collegium Polonicum w Słubicach.

---

Dzięki współpracy z organizatorami koncertu, będziemy mieli dla naszych czytelników zaproszenia na koncert do wygrania w konkursach. Wkrótce więcej informacji.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się nowy herb powiatu słubickiego?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama