Słubice: 18 października 2018   |   Imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
reklama
reklama

Michał Bajor wystąpi w Słubicach

"Moja miłość" to tytuł najnowszego recitalu autorskiego Michała Bajora. 23 kwietnia artysta zaprasza publiczność w Słubicach na spotkanie z mistrzem piosenkowych perełek, Wojciechem Młynarskim.

Tym razem do swojego programu Michał Bajor wybrał 17 przebojów o miłości. Piosenek nuconych od pokoleń i znanych wszystkim pokoleniom słuchaczy. W Collegium Polonicum usłyszymy m.in. takie utwory jak "Prześliczna wiolonczelistka", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Ach życie kocham cię nad życie" czy "Lubię wracać".

W trakcie koncertu Michał Bajor wykona również dwie nowe piosenki, napisane dla niego przez mistrza, a nagrane na płycie w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

michal bajor

Bilety: cena biletu wynosi 70 zł . Osoby indywidualne mogą nabywać bilety w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. 1 Maja lub na stronnie www.biletyna.pl. Zamówienia zbiorowe (grupowe) przyjmowane są pod nr tel. 799-047-040 lub 608-785-994.

Termin: 23.04.2016, godz. 18:00. Miejsce: aula Collegium Polonicum w Słubicach.

---

Dzięki współpracy z organizatorami koncertu, będziemy mieli dla naszych czytelników zaproszenia na koncert do wygrania w konkursach. Wkrótce więcej informacji.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama