Słubice: 17 lutego 2019   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
reklama
reklama

Znamy już program tegorocznej Pasjonady

Organizatorzy Pasjonady 2.14 (FSL Aktywni dla Powiatu) przedstawili program tegorocznej edycji. Impreza będzie odbywać się pod hasłem "Miasto". Program zapowiada się bardzo ciekawie: będzie artystycznie, kolorowo i różnorodnie.

W miejsce ubiegłorocznych graficiarzy pojawią się malarze, którzy będą tworzyć swoje dzieła przez całą Pasjonadę. Malowanie będzie dostępne także dla szerszej publiczności. Do dyspozycji wszystkich chętnych zostaną udostępnione dwie duże powierzchnie malarskie. Nad całością będzie czuwać lokalny artysta Tomasz Fedyszyn.

Z kolei na scenie pojawią się przedstawiciele różnych organizacji, stowarzyszeń i "kółek zainteresowań", które opowiedzą o swojej działalności i będą zachęcać do wstępowania w swoje szeregi.

Zobaczymy m.in. słubickich motocrossowców, Ochotniczą Straż Pożarną (pokazy + pierwsza pomoc), studio tańca Bohema, raperów, dj'ów, pokazy cyrkowe, przedstawicieli szkoły muzycznej, kolarzy (FSL Verus AOK.pl Team), pokazy tańca i zumby (Dance Factory / szkoła fitness Body & Soul), breakdance (szkoła tańca Eljot), grupę teatralną Smyki i przyjaciele. To jednak nie wszystko, bo zgłoszenia nadal trwają:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / tel. 601 641 504.

Pasjonada Słubice

Gwiazdą muzyczną imprezy ponownie będzie Mateusz "Suchy" Suchacki, który przygotował muzyczną zapowiedź Pasjonady i da krótki koncert na zakończenie imprezy. Na placu Bohaterów pojawi się również nasza utytułowana kolarka Anna Harkowska.

Organizatorzy zaplanowali także konkursy dla publiczności z cennymi nagrodami. Będzie można wykazać się w nich wiedzą na temat Słubic. Na wszystkich będzie czekać bezpłatny posiłek regeneracyjny.

Pasjonada odbędzie się 28 września. Początek zaplanowano... czternaście minut po godzinie drugiej (2.14 PM).

Portal Slubice24 jest patronem medialnym przedsięwzięcia. Impreza wspierana jest ze środków gminy Słubice. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich słubiczan.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama