Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Zaprezentuj swój talent na kolejnej edycji Pasjonady

28 września odbędzie się druga edycja Pasjonady - imprezy promującej utalentowanych słubiczan. Nadal można zgłaszać swój udział - jeśli robisz coś ciekawego i chcesz to pokazać innym, zgłoś się na Pasjonadę 2.14.

Na pomysł Pasjonady wpadli rok temu członkowie stowarzyszenia FSL Aktywni dla Powiatu z Łukaszem Kozłowskim na czele. Ideą przedsięwzięcia jest zaprezentowanie talentów i umiejętności jakimi dysponują mieszkańcy naszego miasta.

Pasjonada

Podczas pierwszej edycji w programie były m.in. pokazy aikido i pierwszej pomocy, występy raperów i tancerzy breakdance, malowanie graffiti, paintball. Na Pasjonadzie pojawili się paralotniarze, rowerzy, motocykliści. Były także taniec i zumba.

Jeszcze ciekawiej ma być w tym roku. Organizatorzy informują, że zgłosiło się już do nich wielu słubiczan chcących ze sceny zaprezentować światu swój talent i pasję. Jednak program imprezy nie jest jeszcze zamknięty i nadal trwa nabór chętnych osób.

- Jeśli śpiewasz, rapujesz, gwiżdżesz, tańczysz, krzyczysz, wibrujesz lub robisz coś, czego jeszcze nie możemy sobie wyobrazić, czekamy na wiadomość od Ciebie. Chętnie udostępnimy Ci "kawałek" naszej sceny! Nie bój się, pokaż światu, że żyjesz i masz się dobrze. Życie jak za krótkie żeby bać się i marnować czas na siedzenie w domu! - przekonują "aktywni" dla powiatu.

pasjonada 214

Wszystko odbędzie się 28 września na placu Bohaterów. Portal Słubice24 jest patronem medialnym imprezy. Szczegółowy program już wkrótce.

Zgłoszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / tel. 601 641 504.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama