Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

W Szkole Podstawowej nr 3 stawiają na rodzinę

Szkoła Podstawowa nr 3 w Słubicach bierze udział w kampanii społecznej "Postaw na rodzinę". W maju i czerwcu zaplanowano szereg działań i warsztatów promujących rodzinne wartości. Zwieńczeniem całego przedsięwzięcia będzie piknik, który ma się odbyć 7 czerwca.

- Celem kampanii jest wspieranie i promowanie wartości rodzinnych, dbanie  o jakość wychowania najmłodszego pokolenia poprzez solidarność międzypokoleniową, aktywizacja  rodziców i dziadków  na rzecz szkoły – informuje Iwona Chruścińska, koordynatorka akcji.

Postaw na Rodzinę Słubice

W ramach projektu odbędzie się cykl warsztatów, podczas których dzieci będą uczyć się od osób starszych (rodziców, dziadków, opiekunów) rękodzieła artystycznego. Jak podkreślają organizatorzy, proces wspólnego tworzenia ma silne działanie integrujące pokolenia. Jest okazją do wymiany doświadczeń, a także rozmowy o wartościach rodzinnych, dawnych zwyczajach i obrzędach. Całość podsumuje wernisaż, na którym zostanie zaprezentowana twórczość uczestników.

To jednak nie koniec "rodzinnych" atrakcji w Szkole Podstawowej nr 3. W trakcie trwania kampanii zaplanowano również warsztaty psychoedukacyjne, porady wędkarskie, wycieczkę rowerową, ognisko oraz czytanie bajek przez rodziców i babcie.

Akcja "Postaw na Rodzinę" zakończy się 7 czerwca, piknikiem dla całej społeczności szkolnej. Tego dnia organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji dla wszystkich uczniów i ich rodzin: występy artystyczne, konkurencje sportowe, konkursy, poczęstunek.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama