Słubice: 29 stycznia 2020   |   Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Preludium Bożonarodzeniowe połączy muzykę z pomocą słubickiemu hospicjum
reklama
reklama

Preludium Bożonarodzeniowe połączy muzykę z pomocą słubickiemu hospicjum

Bożonarodzeniowe Preludium ma swoją wierną widownię! Czym w tym roku zaskoczą nas artyści skupieni wokół Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury? Po raz pierwszy przedstawienie będzie połączone ze wsparciem Hospicjum Domowego św. Wincentego a’Paulo – do każdej wejściówki zostanie dołączona cegiełka.

Preludium

Słubickiej tradycji stanie się zadość - i w świąteczną atmosferę, tuż przed świętami, wprowadzą mieszkańców lokalni artyści, którzy szykują specjalny spektakl. Koncert, jak co roku, pełen będzie kolęd i piosenek świątecznych – tych popularnych i tych mniej znanych.

Nowością (ale może wkrótce tradycją?) jest wsparcie Hospicjum Domowego św. Wincentego a’Paulo. Do każdej bezpłatnej wejściówki na spektakl zostanie dołączona cegiełka na rzecz stowarzyszenia – o wartości 10 zł.

Preludium

Gdzie i kiedy?

Przedstawienie odbędzie się 17 grudnia o godz. 19.30 w Kleist Forum. Wejściówki będzie można odbierać w SMOK-u od 4 grudnia od godz. 10.

17 grudnia o godz. 16.30 zaplanowano przedstawienie przedpremierowe – na to wydarzenie wejściówki będzie można otrzymać w Forum Kleista, bezpośrednio przed spektaklem.

A tak było roku temu:

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze gminy powinny umożliwić powiatowi sprzedaż terenów szkolnych pod budownictwo?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama