Słubice: 19 czerwca 2018   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Mistrzostwa Polski breakdance - słubiczanie w reprezentacji województwa
reklama
reklama

Mistrzostwa Polski breakdance - słubiczanie w reprezentacji województwa

Słubiccy tancerze breakdance Grzegorz Ślęczka, Mateusz Krzeptowski oraz Elżbieta Milwicz wystąpią w reprezentacji województwa lubuskiego w Mistrzostwach Polskich Województw w tańcu breakdance. Impreza pod hasłem "Bitwa o Polskę" odbędzie się 22 maja w Środzie Wielkopolskiej.

Bitwa o Polskę to konfrontacje pomiędzy wszystkimi województwami w Polsce w celu wyłonienia najlepszego regionu pod względem tańca. Każde województwo wystawia swoją reprezentację składającą się z ośmiu najlepszych tancerzy w danym regionie. Skład drużyny jest ustalany przez lidera województwa (dla Lubuskiego jest nim Bartosz Bandura), który został wcześniej wybrany przez organizatorów i samodzielnie kompletuje swój zespół.


Reprezentacja naszego województwa składać się będzie z 8 osób. Oprócz trójki słubiczan wystąpią w niej przedstawiciele Gorzowa Wlkp., Drezdenka oraz Zielonej Góry.

APEL O WSPARCIE FINANSOWE

Udział w reprezentacji całego województwa to duże wyróżnienie dla młodych słubiczan. Jednak, aby ich wyjazd i udział w Mistrzostwach Polski doszedł do skutku potrzebna jest pomoc finansowa na pokrycie kosztów dojazdu, zakup odpowiednich ubrań, czy też pokrycia kosztów oficjalnych zgrupowań reprezentacji.

Za pośrednictwem portalu Slubice24.pl nasi reprezentanci chcieliby zaapelować do firm, osób prywatnych i przedstawicieli lokalnych władz o wsparcie finansowe. Przyda się każda, jakakolwiek pomoc.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z redakcją portalu Slubice24.pl pod numerem telefonu 504 797 114 lub bezpośrednio z przedstawicielem tanczerzy, Grzegorzem Ślęczką, 667 303 106.

Więcej informacji o samych zawodach na stronie internetowej www.bitwaopolske.pl
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy podoba Ci się projekt przebudowy Placu Bohaterów?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama