Słubice: 26 stycznia 2020   |   Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
reklama
reklama

W Słubicach rusza Studio Piosenki Metro (wideo)

Monikę Jakuszewicz kojarzy wielu słubiczan – z rozmaitych występów i zaangażowania w edukację muzyczną dzieci i młodzieży. Teraz postanowiła pójść krok dalej i podzielić się swoją pasją z innymi – tak powstało Studio Piosenki Metro. Chętni do nauki śpiewu mogą już się zgłaszać!

monika jakuszewicz_metro

Monika Jakuszewicz to przede wszystkim jedna z twarzy scholii Jerzyki. Charakterystyczna postać, zawsze pogodna i uśmiechnięta, poruszająca swoim głosem serca słuchaczy. Dała się poznać słubickiej publiczności m.in. podczas Koncertów Bożonarodzeniowych czy wspólnego kolędowania.Marzenie z dzieciństwa

Jak sama przyznaje, jako nastolatka uwielbiała śpiewać utwory ze słynnego musicalu Metro, a potem Romeo i Julia, podziwiając jego twórców – Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę.

- Bardzo chciałam ich kiedyś poznać, ale nawet w snach nie myślałam, że to się uda! Kiedy kilka dni temu stanęłam przed wejściem do Teatru Buffo nie wierzyłam, że to dzieje się naprawdę. A jednak... Marzenia się spełniają – mówi M. Jakuszewicz.

Słubiczanka zgłosiła się do nich sama, razem z kilkuset osobami z całego kraju. Selekcja była bardzo mocna – z tak dużej grupy wybrano tylko kilkanaście osób, które otrzymały certyfikat jednego z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych teatrów muzycznych w Polsce – Teatru Buffo. Tak powstało Studio Piosenki Metro w Słubicach – które oficjalnie jest integralną częścią warszawskiego teatru.

Duet J & J zapraszaCo to oznacza dla mieszkańców Słubic? Możliwość rozwoju swoich muzycznych pasji pod egidą słynnego duetu J & J (który możliwe, że już niebawem odwiedzi nasze miasto). M. Jakuszewicz zaprasza na zajęcia wokalne wszystkich chętnych, bez względu na wieku i poziom umiejętności.

- Chcę dać szansę tym, którzy mają swoje marzenia, marzenia, które często wydają się nieosiągalne... A ja wiem, z doświadczenia, że chcieć to móc! Jak się o czymś bardzo marzy, jak się czegoś bardzo chce, to jest się w stanie to osiągnąć – przekonuje.

Zgłoś się na zajęcia

Zajęcia ruszają już wkrótce, na razie odbywa się kompletowanie grup i chętnych. Zgłaszać można się telefonicznie pod numerem 665 053 325. Warto też zajrzeć na oficjalne fanpage Studia Piosenki Metro, gdzie znajdują się najważniejsze informacje.

Spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych odbędzie się 30 września o godz. 16:00 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama