Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama

Biblioteka zaprasza na wakacyjne wystawy

Biblioteka Miasta i Gminy Słubice w czasie wakacji zaprasza na podwójną ucztę. A jest to „coś dla ducha”, czyli książki, i „coś dla oka”, czyli wystawy fotografii i prac plastycznych autorstwa lokalnych artystów.

wystawa wakacje_bbl2

Ciepłe dni zachęcają do spacerów, a spacerując można zajrzeć do słubickiej biblioteki… A tam, na gości, oprócz książkowych nowości, czekają dwie wystawy.

Obie przywędrowały do biblioteki ze Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Pierwsza z nich to „Cykladowy rejs… i nie tylko”, autorstwa Witolda Cholewy z Cybinki. O jej wernisażu pisaliśmy w reportażu (ZOBACZ). Prezentowane fotografie to zapis wakacyjnej podróży autora po greckich wyspach.

wystawa wakacje_bbl

Druga wystawa, którą można zobaczyć w bibliotece, składa się z prac najmłodszych artystów. Jest pokłosiem konkursu zorganizowanego w ramach Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE pod hasłem „Mój dom. Moje miejsce”.

Kiedy można je oglądać? W godzinach otwarcia biblioteki. Do 31 sierpnia placówka jest czynna w poniedziałki w godz. 9-17, a od wtorku do piątku w godz. 7-15. W soboty jest nieczynna.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama