Słubice: 13 listopada 2019   |   Imieniny: Arkadia, Mikołaj, Stanisław
reklama
reklama

Sposób na udane wakacje - podróż za jeden uśmiech

Kolejna wakacyjna propozycja dla dzieci i młodzieży! Jest nią artystyczna i intrygująca podróż „za jeden uśmiech”, na który zaprasza Anna Panek-Kusz, szefowa Galerii OKNO. W tej wakacyjnej podróży przyda się wyobraźnia!

akcja lato_okno

Galeria OKNO, działająca w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury zaprasza na akcję lato! Dzieci i młodzież, bez wychodzenia z galerii, wybiorą się w pełną fantazji “podróż za jeden uśmiech”.

- Podczas warsztatów uczestnicy będą używać wyobraźni, materiałów plastycznych i rekwizytów, aby wybrać się w wymarzoną podróż statkiem, samolotem czy też pociągiem – mówi A. Panek-Kusz.

Kreatywne warsztaty przeznaczone są dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 lat. Będą odbywały się w dniach 15-19 lipca w godz. 11:00-12:30.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje, zapisy: Anna Panek-Kusz tel. 604 588 465; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama