Słubice: 24 stycznia 2020   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Dance School Ginger z sukcesami w Babimoście

Zdolną mamy młodzież! Tym razem po laury sięgnęli tancerze z Dance School Ginger. Reprezentanci szkoły stanęli na podium podczas III Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Babimoście.

ginger babimost_th

Impreza pod wdzięczną nazwą „Babimost Dance Show 2019” odbyła się 18 maja w Centrum Sportu i Rekreacji „Olimpia” w Babimoście. Jak podają organizatorzy, najważniejszy cel festiwalu to popularyzowanie tańca jako atrakcyjnej formy aktywnego stylu życia.

Z zaproszenia do tanecznych zmagań skorzystało aż 90 zespołów. Łącznie, przy dźwiękach nowoczesnej muzyki, tańczyło ponad 1200 młodych osób. Ta liczba robi wrażenie!

Uczestnicy festiwalu rywalizowali w kilku kategoriach, a ich starania oceniało jury, biorąc pod uwagę przede wszystkim technikę tańca, choreografię, wyraz artystyczny, dobór muzyki i strojów. I tu miła niespodzianka - w gronie najlepszych znaleźli się tancerze z Dance School Ginger!

ginger babimost_3

Grupa Ginger-Juniors zajęła II miejsce w kategorii hip-hop 15-17 lat, a grupa Ginger-6 również uplasowała się na II miejscu, ale w kategorii hip-hop 12-14 lat. Najmłodsi, czyli grupa Ginger-Kids, zdobyli wyróżnienie w kategorii hip-hop 9-12 lat. Dla nich był to pierwszy występ na tego typu konkursie!

Radości z występu swoich podopiecznych nie kryje instruktorka Olga Shabelko. - Jestem dumna i szczęśliwa. Wyjazd był mega udany i nasze dzieci występując na konkursie tanecznym na takim poziomie kolejny raz udowodniły, że ciężka praca, zaangażowanie i poświęcenie czynią mistrzów – podsumowała występ.

Ale jak sama podkreśla, to nie medale i zdobywane laury są najważniejsze. - Znowu stanęliśmy na podium, ale szczerze mówiąc, to nie to jest naszym najważniejszym osiągnięciem i celem, tylko szczęście i radość w dziecięcych oczach - to jest najlepszą nagrodą dla mnie – zaznacza O. Shabelko. Podkreśla, że taki zespół - to marzenie każdego trenera.

ginger babimost

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama