Słubice: 12 listopada 2019   |   Imieniny: Renata, Witold, Konrad
reklama
reklama

Studenckie Święto Lata we Frankfurcie. Zagrają raperzy: Abel i Tede

Studenckie Święto Lata w centrum Frankfurtu to impreza nie tylko dla studentów! Targ rękodzieła, trochę sportu, mobilny escape room, konkurs, w którym można wygrać roczny zapas piwa… A na deser koncerty. I tu uwaga: na scenie wystąpi ABEL, a gwiazdą wieczoru będzie sam TEDE!

swieto lata

Święto Lata na Viadrinie odbędzie się 12 czerwca na Brunnenplatz (placu przy fontannie). Start o godz. 15, a w programie najróżniejsze różności.

Jakie? Będzie można poszukać skarbów na Targu Rękodzieła albo wziąć udział w różnych wyzwaniach sportowych. Na chętnych czekać będzie m.in. ścianka wspinaczkowa, kursy sportowe, jazda na byku. Ciekawe zapowiada się Smoothiebikes, czyli rowery, na których można samemu przygotować sobie koktajl.

Co jeszcze czekać będzie na gości studenckiej imprezy? Na przykład mobilny escape room, specjalna strefa chill out (relaksu) zlokalizowana na 100 mkw prawdziwego trawnika, albo ViaSwing - kurs tańca swing w pigułce.

Będzie też inne, nietypowe wyzwanie z cenną nagrodą: zostanie rozegrany „Bieg ze skrzynkami”, w którym można wygrać… roczny zapas piwa. Rejestracja na to wydarzenie na stronie: www.asta-viadrina.de/anmeldung.

To jednak nie koniec. O godz. 18 ruszy muzyczna scena. A na niej jako pierwsi wystąpią: Chnnls z Frankfurtu nad Odrą i Il Civetto z Berlina. Po nich na scenie pojawią się gwiazdy. Pierwszą z nich jest znany dobrze słubickiej publiczności raper ABEL. A drugą współpracujący z nim inny raper, na którego koncercie słubiczanie mieli okazję bawić się niedawno, czyli TEDE! Po nich wystąpi jeszcze Antilopen Gang.

Wstęp na imprezę jest wolny.

Szczegóły imprezy można śledzić na stronie wydarzenia na Facebooku.
www.facebook.com/events/2107427982889103
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama