Słubice: 9 grudnia 2019   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

W tanie wino zaplątani – koncert wspominkowy

Pamiętacie muzyczny projekt „W tanie wino zaplątani”? Pierwszy raz ujrzał światło dzienne 10 lat temu. Jego pomysłodawca – dyrektor SMOK-a Tomasz Pilarski – postanowił przypomnieć słubickiej publiczności ten klimat i zaprasza na koncert.

tanie wino_10_lat

„W tanie wino zaplątani” to muzyczny hołd złożony czterem, niezwykle cenionym przez polską publiczność artystom: Markowi Grechucie, Jeremiemu Przyborze, Grzegorzowi Turnau i Jerzemu Wasowskiemu. Pierwszy koncert tego zespołu odbył się 22 kwietnia 2009 roku (ZOBACZ). I po 10 latach zagra ponownie, choć w nieco zmienionym składzie.

26 kwietnia w SMOKu-u wybrane piosenki autorstwa wspomnianej czwórki wykonają wspólnie: Piotr Tamborski (instr. klawiszowe i trąbka), Jacek Fałdyna (saksofony i klarnet), Grzegorz Piotrowski (gitary), Waldek Franczyk (perkusja), Bartłomiej Pietsch (bas), Karol Koza (perkusja) i Tomasz Pilarski (fortepian). Z zespołem gościnnie wystąpią: Anna Adamowicz, Edyta Kręgiel, Weronika Chrostowska, raper Abel, Tomasz Stefański i Arkadiusz Łukowski.

Dla Tomasza Pilarskiego to będzie niezwykły koncert, jeden z ostatnich w roli dyrektora Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. 30 kwietnia kończy swoją przygodę z zarządzaniem słubicką kulturą (o czym niedawno pisaliśmy – KLIKNIJ) i zajmie się marketingiem miejskim w sąsiednim Frankfurcie.

- Ciekawe to były lata. I chciałbym za nie w szczególny sposób podziękować. Przypadkowo się złożyło, że mija 10 lat od premierowego koncertu zespołu „W tanie wino zaplatani”, który powstał dzięki wyjątkowej atmosferze, jaka panuje w naszym ośrodku kultury. Pomyślałem, że to dobra okazja, aby wspólnie powspominać „stare, dobre czasy” – mówi T. Pilarski.

Koncert odbędzie się 26 kwietnia o godz. 19:00 w sali koncertowej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny, ale wymagane są wejściówki. Można je bezpłatnie odbierać w kasie SMOK.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama