Słubice: 23 października 2019   |   Imieniny: Marty, Marcina, Rafała
reklama
reklama

Niedługo ruszy kolejna odsłona Akademii Labiryntu

Uwaga, pasjonaci fotografii i sztuki, to coś dla was! Akademia Labiryntu to okazja do spotkań z artystami, wspólnej pracy, inspiracji i uczenia się od najlepszych. Kto chętny do podjęcia nowych, artystycznych wyzwań?

Labirynt

Aparat fotograficzny, trochę czasu, odrobina szaleństwa… i pasja do tworzenia… To wszystko przyda się podczas warsztatów w ramach kolejnej edycji Akademii Fotografii i Multimediów lAbiRynT.

Bezpłatne zajęcia artystyczne na pograniczu odbędą się już po raz dziewiąty. Adresowane są do początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów ze Słubic i Frankfurtu. Jak co roku poprowadzą je doświadczeni artyści – ale ich nazwiska są na razie tajemnicą.

- Uczestnicy będą mieli wybór pomiędzy wieloma propozycjami i artystami fotografii i multimediów, których niedługo przedstawimy – zapowiada Michael Kurzwelly.

Szczegóły będzie można poznać podczas spotkania informacyjnego, które zaplanowano 25 kwietnia o godz. 17.30 w Galerii Okno działającej przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Więcej informacji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama