Słubice: 20 sierpnia 2019   |   Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
reklama
reklama

Niedługo ruszy kolejna odsłona Akademii Labiryntu

Uwaga, pasjonaci fotografii i sztuki, to coś dla was! Akademia Labiryntu to okazja do spotkań z artystami, wspólnej pracy, inspiracji i uczenia się od najlepszych. Kto chętny do podjęcia nowych, artystycznych wyzwań?

Labirynt

Aparat fotograficzny, trochę czasu, odrobina szaleństwa… i pasja do tworzenia… To wszystko przyda się podczas warsztatów w ramach kolejnej edycji Akademii Fotografii i Multimediów lAbiRynT.

Bezpłatne zajęcia artystyczne na pograniczu odbędą się już po raz dziewiąty. Adresowane są do początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów ze Słubic i Frankfurtu. Jak co roku poprowadzą je doświadczeni artyści – ale ich nazwiska są na razie tajemnicą.

- Uczestnicy będą mieli wybór pomiędzy wieloma propozycjami i artystami fotografii i multimediów, których niedługo przedstawimy – zapowiada Michael Kurzwelly.

Szczegóły będzie można poznać podczas spotkania informacyjnego, które zaplanowano 25 kwietnia o godz. 17.30 w Galerii Okno działającej przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Więcej informacji: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama