Słubice: 12 grudnia 2019   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Stand-up w Prowincji: Mateusz Socha & Piotr Zola Szulowski

Solidna dawka humoru, śmiechu i żartów – czyli kolejny wieczór ze stan-upem. Zapraszają Agencja artystyczna Hype-Art i Klub Prowincja. Kto jest spragniony dobrej zabawy?

standup zola

Rzeczywistość nie musi być szara, bura i ponura. Swoimi żartami udowodnią to stand-uperzy Mateusz Socha i Piotr Zola Szulowski. Wystąpią na gościnnych deskach sceny Prowincji.

Mateusz Socha – udało mu się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie. Nie bez powodu – ma i charyzmę, i zaraźliwy śmiech. Wyspecjalizował się w budowaniu wielowątkowych historii, podzielonych licznymi dygresjami, przez które sprawnie przeprowadza publikę. W Prowincji zaprezentuje program pt. „Król piaskownicy”.

Oto próbka jego żartów:Jako drugi na scenie pojawi się Piotr Zola Szulowski. Przedstawi program „Dwa plus jeden”, w którym przeanalizuje swoje życie rodzinne, a zwłaszcza jego perturbacje związane z powołaniem na świat potomka. Okrasi je historiami - wspomnieniami rzeczy, których jako głowie rodziny, nie wypada mu już robić, a trochę tego jest…

Zada przy tym sobie i publice wiele pytań, które wytrącą z równowagi, mieszają w głowie i stworzą niezłe widowisko - o człowieku miotanym różnymi emocjami, który próbuje się wśród nich odnaleźć i stać się najlepszą wersją siebie.

Jak on to robi, można zobaczyć poniżej:Bilety: 25 zł – przedsprzedaż / 35 zł – w dniu występu. Dostępne online na biletyna.pl lub w Klubie Prowincja.

Termin: 12.04.2019, godz. 20.30. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Dom Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama