Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
reklama
reklama

Cybinka zaprasza na Przebojowy Prima Aprilis

To nie żart! To już IV edycja konkursu piosenki wszelakiej, którą w Prima Aprilis organizuje Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince. Patronat nad konkursem objął burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk.

prima cybinka

Śpiewać każdy może, trochę lepiej, a może trochę gorzej… to nie takie ważne. Liczą się chęci i dobra zabawa! Do Przebojowego Prima Aprilis, czyli konkursu piosenki wszelakiej, może zgłosić się każdy, bez względu na wiek. Wokalne i estradowe umiejętności będzie oceniać 3-osobowe jury, które także zdecyduje o podziale nagród.

Najlepszy wokalista lub wokalistka otrzyma bon na 300 zł do wykorzystania w Zakładzie Zegarmistrzowskim "CZAS" Krzysztofa Portka. Narodami za 2 i 3 miejsce są również bony upominkowe, tym razem do wykorzystania w sklepie "BENEFIT" Grzegorza Samulskiego o wartości 200 i 100 zł. Patronat nad konkursem objął burmistrz Cybinki Marek Kołodziejczyk.

Czas na zgłoszenia upływa 28 marca o godz. 17. Zgłoszenia przyjmuje sekretariat MGOK. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.cybinka.pl.

Termin: 1.04.2019, godz. 17. Miejsce: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama