Słubice: 17 czerwca 2019   |   Imieniny: Albert, Laura, Adolf
reklama
reklama

Turbo zagra w Prowincji

Gratka dla miłośników cięższej muzy - na scenie Klubu Prowincja wystąpi żywa legenda gatunku, zespół Turbo. Przed nestorami zagrają ognisty Hellhaim i młody, energiczny Okrütnik.

turbo warrior

Turbo zawita do Prowincji w ramach tournée pod kryptonimem „The Last Warrior Tour”. Udowodnią, że nadal mają moc na koncertach – zespół zapowiada wykonanie na żywo w całości kultowego krążka ‘Ostatni Wojownik’ (z roku 1987). Nie zabraknie oczywiście najbardziej znanych – i ostrych - utworów z bogatego dorobku grupy.

Tak brzmi jeden z najbardziej znanych ich utworów pt. „Dorosłe dzieci”.Przed Turbo publiczność rozgrzeją dwa inne, heavy metalowe zespoły młodszego pokolenia: Hellhaim i Okrütnik. Ten pierwszy gra w stylu, który jego członkowie sami określają jako „extreme heavy metal”. Każdy ich koncert to bezkompromisowe i energetyczne wydarzenie.

Jak brzmią? Na przykład tak:Okrütnik to formacja, która powstała w maju 2018 roku. jego brzmienia można zakwalifikować do szeroko pojętego heavy metalu z thrashowymi zagrywkami i elementami black metalu w wokalu. Zespół działa przy Domu Kultury w Kotlinie. Poniżej próbka ich możliwości.Bilety do nabycia w Prowincji: 40 zł – przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu.

Rezerwacja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości należy wpisać: "Turbo, ilość biletów, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz miejscowość".

Termin: 15.03.2019, godz. 19. Miejsce: Klub Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama