Słubice: 20 kwietnia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Stand-up na Dzień Kobiet w Prowincji: Wiolka Walaszczyk i Michał Leja
reklama
reklama

Stand-up na Dzień Kobiet w Prowincji: Wiolka Walaszczyk i Michał Leja

Prowincjonalna scena w ostatnim czasie chętnie gości stand-uperów. Już niebawem po raz pierwszy zobaczymy na niej Wiolkę Walaszczyk. A z nowym programem wystąpi znany już słubickiej publiczności Michał Leja.

standup dzienkobiet

Stand-upowa dawka śmiechu to propozycja Prowincji na Dzień Kobiet. Tym razem na scenie wystąpi para mieszana: Wiolka Walaszczyk i Michał Leja.

W. Walaszczyk to stand-uperka pochodząca z Gdańska. Jest bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna. Opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych. W Słubicach wystąpi z nowym materiałem "Życie Od Kuchni". Poniżej próbka jej możliwości.Michał Leja - stand-uper, który prowadzi swój własny program "Michał Leja Show". Jego atuty to niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość. Ma za sobą m.in. występ w programie "Kuba Wojewódzki Show", w "Comedy Club" na Comedy Central oraz dwukrotny występ w "Tylko Dla Dorosłych" w TVP2. Zobaczcie fragment jego występu.Bilety w przedsprzedaży dostępne on-line na stronie biletyna.pl i w Prowincji w cenie 30 zł – I pula / 35 zł – II pula oraz w klubie w dniu występu w cenie 40 zł. Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia.

Termin: 8.03.2019, godz. 20.30. Miejsce: Klub Prowincja, SMOK.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama