Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
Słubice24.pl Wiadomości Kultura Stand-up na Dzień Kobiet w Prowincji: Wiolka Walaszczyk i Michał Leja
reklama
reklama

Stand-up na Dzień Kobiet w Prowincji: Wiolka Walaszczyk i Michał Leja

Prowincjonalna scena w ostatnim czasie chętnie gości stand-uperów. Już niebawem po raz pierwszy zobaczymy na niej Wiolkę Walaszczyk. A z nowym programem wystąpi znany już słubickiej publiczności Michał Leja.

standup dzienkobiet

Stand-upowa dawka śmiechu to propozycja Prowincji na Dzień Kobiet. Tym razem na scenie wystąpi para mieszana: Wiolka Walaszczyk i Michał Leja.

W. Walaszczyk to stand-uperka pochodząca z Gdańska. Jest bezkompromisowa, charyzmatyczna i niezwykle energiczna. Opowiada o życiu prywatnym jak i o sytuacjach zupełnie absurdalnych. W Słubicach wystąpi z nowym materiałem "Życie Od Kuchni". Poniżej próbka jej możliwości.Michał Leja - stand-uper, który prowadzi swój własny program "Michał Leja Show". Jego atuty to niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość. Ma za sobą m.in. występ w programie "Kuba Wojewódzki Show", w "Comedy Club" na Comedy Central oraz dwukrotny występ w "Tylko Dla Dorosłych" w TVP2. Zobaczcie fragment jego występu.Bilety w przedsprzedaży dostępne on-line na stronie biletyna.pl i w Prowincji w cenie 30 zł – I pula / 35 zł – II pula oraz w klubie w dniu występu w cenie 40 zł. Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16. roku życia.

Termin: 8.03.2019, godz. 20.30. Miejsce: Klub Prowincja, SMOK.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama