Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Galeria OKNO zaprasza na przygodę z plastyką

Ferie to czas odpoczynku od szkoły, nauki, lekcji… ale niekoniecznie nudy! Galeria OKNO proponuje nietypową wycieczkę: rejs po morzach plastyki! Na chętnych czekają malarskie wyspy, rzeźbiarskie przylądki i inne nieodkryte jeszcze artystyczne lądy.

ferie galeria_okno

„Niech plastyka stanie się przygodą” – to tytuł warsztatów, które na czas zimowych ferii przygotowała Galeria OKNO działająca w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Co czeka na artystów-odkrywców? - Odwiedzimy wiele technicznie odmiennych wysp w tym: Przylądek Rzeźby, Wyspy Malarstwo i Rysunek. Poznamy mieszkańców tych lądów i panujące tam zasady. Na naszą wyprawę nie trzeba przynosić żadnych materiałów. Zapał do działania i uśmiech na twarzy w zupełności wystarczą – zachęca do udziału Anna Panek-Kusz, szefowa galerii i sternik artystycznej wyprawy.

Zajęcia są bezpłatne. Odbywać się będą w dniach 14, 15 i 16 stycznia o godz. 12. Oczywiście w Galerii OKNO (SMOK). Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 9 roku życia.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie: tel. 604 588 465, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama