Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

Galeria OKNO zaprasza na przygodę z plastyką

Ferie to czas odpoczynku od szkoły, nauki, lekcji… ale niekoniecznie nudy! Galeria OKNO proponuje nietypową wycieczkę: rejs po morzach plastyki! Na chętnych czekają malarskie wyspy, rzeźbiarskie przylądki i inne nieodkryte jeszcze artystyczne lądy.

ferie galeria_okno

„Niech plastyka stanie się przygodą” – to tytuł warsztatów, które na czas zimowych ferii przygotowała Galeria OKNO działająca w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Co czeka na artystów-odkrywców? - Odwiedzimy wiele technicznie odmiennych wysp w tym: Przylądek Rzeźby, Wyspy Malarstwo i Rysunek. Poznamy mieszkańców tych lądów i panujące tam zasady. Na naszą wyprawę nie trzeba przynosić żadnych materiałów. Zapał do działania i uśmiech na twarzy w zupełności wystarczą – zachęca do udziału Anna Panek-Kusz, szefowa galerii i sternik artystycznej wyprawy.

Zajęcia są bezpłatne. Odbywać się będą w dniach 14, 15 i 16 stycznia o godz. 12. Oczywiście w Galerii OKNO (SMOK). Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 9 roku życia.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie: tel. 604 588 465, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama