Słubice: 19 czerwca 2019   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Słubice24.pl Wiadomości Kultura W Galerii Małej wystawa… małych artystów
reklama
reklama

W Galerii Małej wystawa… małych artystów

A właściwie nie tyle małych, co młodych. Ściany Galerii Małej zapełnią się pracami dziecięcej i młodzieżowej grupy plastycznej, działającej przy Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Przed nimi ich własny, prawdziwy wernisaż.

okna mali

W zajęciach, które prowadzą Anna Panek-Kusz i Tomasz Fedyszyn, biorą udział dzieci od 7 roku życia. – Ich celem jest zachęcenie do twórczych prób, rozwijających fantazje, dających możliwość ujawnienia indywidualnych zdolności. Dzieci mają możliwość zapoznania się z różnymi technikami i materiałami plastycznymi – opowiada o zajęciach szefowa Galerii OKNO.

Wyjaśnia, że dzięki tym metodom dzieci rozwijają swoje zdolności manualne, a rodzi się w nich zamiłowanie do sztuki i plastyki. Oraz oczywiście rozwija się ich wyobraźnia i wrażliwość.

Efektem spotkań małych artystów są oczywiście ich prace. A jak prace – to powinna być i wystawa. Przed twórcami ich własny, grupowy wernisaż – który na pewno będzie dla nich dużym przeżyciem. Podzielą się z widzami tym, jakie to uczucie, zobaczyć stworzoną przez siebie pracę w prawdziwej galerii…

Na wernisaż wstęp jest wolny.

Termin: 9.01.2019, godz. 15.30. Miejsce: Galeria Mała, SMOK.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama