Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

W Galerii Małej wystawa… małych artystów

A właściwie nie tyle małych, co młodych. Ściany Galerii Małej zapełnią się pracami dziecięcej i młodzieżowej grupy plastycznej, działającej przy Galerii OKNO Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury. Przed nimi ich własny, prawdziwy wernisaż.

okna mali

W zajęciach, które prowadzą Anna Panek-Kusz i Tomasz Fedyszyn, biorą udział dzieci od 7 roku życia. – Ich celem jest zachęcenie do twórczych prób, rozwijających fantazje, dających możliwość ujawnienia indywidualnych zdolności. Dzieci mają możliwość zapoznania się z różnymi technikami i materiałami plastycznymi – opowiada o zajęciach szefowa Galerii OKNO.

Wyjaśnia, że dzięki tym metodom dzieci rozwijają swoje zdolności manualne, a rodzi się w nich zamiłowanie do sztuki i plastyki. Oraz oczywiście rozwija się ich wyobraźnia i wrażliwość.

Efektem spotkań małych artystów są oczywiście ich prace. A jak prace – to powinna być i wystawa. Przed twórcami ich własny, grupowy wernisaż – który na pewno będzie dla nich dużym przeżyciem. Podzielą się z widzami tym, jakie to uczucie, zobaczyć stworzoną przez siebie pracę w prawdziwej galerii…

Na wernisaż wstęp jest wolny.

Termin: 9.01.2019, godz. 15.30. Miejsce: Galeria Mała, SMOK.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama