Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Koncert Noworoczny 2019

Pożar auli nie przeszkodzi w podtrzymaniu muzycznej tradycji. Jak co roku w Słubicach odbędzie się Koncert Noworoczny. Tym razem w gościnnych wnętrzach Kościoła NMP Królowej Polski.

noworoczny 2019

- Podczas tegorocznego koncertu przeniesiemy się do roztańczonej ojczyzny walca. Zapraszamy w podróż do Wiednia, gdzie rozbrzmiewać będą radosne uwertury, walce i polki – słowem do świata muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej – opowiada Tomasz Pilarski, dyrektor Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury, który jest organizatorem wydarzenia.

O muzyczną oprawę zadba doskonale znana słubiczanom Brandenburska Orkiestra Państwowa z Frankfurtu nad Odrą, tym razem pod batutą Takao Ukigaya. W ich wykonaniu usłyszmy interpretacje utworów takich kompozytorów jak Johann Strauss (syn), Josef Strauss, Eduard Strauss, Jacques Offenbach, Franz Lehár czy Franz von Suppé.

Z kolei dzięki interpretacjom japońskiego tenora Naoyuki Okada udamy się także do magicznego świata operetki. W programie organizatorzy zaplanowali m.in. arie z „Barona Cygańskiego”, „Krainy uśmiechu” czy „Nocy w Wenecji”.

Bilety w cenie 50 złotych są już do nabycie w kasie SMOK-a.

Termin: 19.01.2019, godz. 19:30. Miejsce: Kościół NMP KP w Słubicach, ul. 1 Maja.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama