Słubice: 19 czerwca 2019   |   Imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
reklama
reklama

Andrzejkowo w Barze Pod Mostem (wideo)

Kolejna propozycja na andrzejkowy wieczór - tym razem od Baru Pod Mostem. 30 listopada w lokalu zapowiada się prawdziwa muzyczna uczta – na scenie wystąpi Grubsza Strona Rabarbaru. A na barze, zamiast kompotu z tego przysmaku, znajdzie się oczywiście coś mocniejszego. I to w dużym wyborze. Wstep bezpłatny.

rabarbar slubice2

Grubsza Strona Rabarbaru to formacja muzyczna z Gorzowa Wielkopolskiego. Zespół został powołany do życia w 2013 roku, a jego założycielem jest znany gorzowski muzyk, kompozytor, autor tekstów, a przede wszystkim perkusista i band leader Artur „Zyga” Gerlach. Muzyczny kolektyw tworzą także: Andrzej Jóźwiak – saksofon, Tomasz Makuchowski – gitara basowa, Marcin Winkszno – gitara oraz Paweł Araszczuk – instrumenty klawiszowe. 

Grubsza Strona Rabarbaru z powodzeniem występuje na imprezach plenerowych i w klubach na terenie całej Polski. Ich atutem są autorskie kompozycje w stylu funk, pop i disco lat 70’.

Poza własnym repertuarem zespół gra także covery. Coś dla siebie znajdą fani takich uznanych artystów jak m.in. Rod Stewart, Modjo, Kool & The Gang, Bee Gees, Wham, Daft Punk, Stevie Wonder, Prince czy Jamiroquai.

Próbkę ich możliwości można usłyszeć na poniższym nagraniu.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama