Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Klimatyczny Bullfinch zagra w Prowincji

Zielonogórski Bullfinch to zespół, o którym znawcy muzyki mówią, że na pewno o nim usłyszycie, nawet jeśli go nie znacie. Pochodzą z Zielonej Góry, a to co grają… jest z pogranicza rocka i grunge. W sobotę będzie okazja posłuchać ich w Prowincji.

bullfinch

Zespół Bullfinch promuje swój najnowszy album pt. Absorber. Jego muzycy są dobrze znani słubickiej publiczności. Dwóch z nich wystąpiło na 6. urodzinach Prowincji. A teraz przyszedł czas na Bullfinch w pełnym składzie.

Artyści zapowiadają energetyczny koncert, wbrew panującej obecnie modzie – plugged, czyli z prądem. Ich płyta jest dużo mocniejsza, zespół daje upust emocjom – dlatego zagrają na pełnej mocy. Poniżej przykład ich umiejętności.- Co nas czeka? Mówiąc krótko: świetny wokal, niepokojące teksty i bogate aranżacje. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawy koncert – zachęca Klub Prowincja.

Bilety w cenie 15 zł są już do kupienia w klubie. Rezerwacja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430. W treści należy wpisać: Bullfinch, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość.

Termin: 17.11.2018, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, SMOK.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama