Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

Klimatyczny Bullfinch zagra w Prowincji

Zielonogórski Bullfinch to zespół, o którym znawcy muzyki mówią, że na pewno o nim usłyszycie, nawet jeśli go nie znacie. Pochodzą z Zielonej Góry, a to co grają… jest z pogranicza rocka i grunge. W sobotę będzie okazja posłuchać ich w Prowincji.

bullfinch

Zespół Bullfinch promuje swój najnowszy album pt. Absorber. Jego muzycy są dobrze znani słubickiej publiczności. Dwóch z nich wystąpiło na 6. urodzinach Prowincji. A teraz przyszedł czas na Bullfinch w pełnym składzie.

Artyści zapowiadają energetyczny koncert, wbrew panującej obecnie modzie – plugged, czyli z prądem. Ich płyta jest dużo mocniejsza, zespół daje upust emocjom – dlatego zagrają na pełnej mocy. Poniżej przykład ich umiejętności.- Co nas czeka? Mówiąc krótko: świetny wokal, niepokojące teksty i bogate aranżacje. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawy koncert – zachęca Klub Prowincja.

Bilety w cenie 15 zł są już do kupienia w klubie. Rezerwacja: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430. W treści należy wpisać: Bullfinch, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość.

Termin: 17.11.2018, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, SMOK.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama