Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Grudniowe warsztaty hiphopowe - relacja foto/video

Zapraszamy do obejrzenia relacji z prezentacji elementów kultury Hip-Hop, która odbyła się 3 grudnia w Collegium Polonicum. Pomysłodawcami oraz organizatorami całego przedsięwzięcia byli instruktorzy Szkoły Tańca  Light Style Crew - Tomasz Kwartnik i Elżbieta Milwicz oraz Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

W spotkaniu wzięło udział blisko 40 tancerzy. Prezentowane były taniec (breakdance, pooping, locking, new style), rap, beatbox, grafiiti oraz dj'ing - wszystko w wykonaniu młodszych i starszych artystów, reprezentujących miasto Słubice. Dopisała również publiczność (przybyła w liczbnie ponad 130 osób), która stworzyła wraz z występującymi artystami niepowtarzalny klimat.Organizatorzy składają podziękowania dla firmy Foto-Art Mariusz Karpiński za zrobienie fotorelacji z całego przedsięwzięcia i użyczenie materiału na nośniku cyfrowym, dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury za użyczenie i obsługę sprzętu, a także wszystkim uczestnikom i publiczności za przybycie.

Portal Slubice24.pl jako patron medialny akcji zaprasza już na kolejne wydarzenia organizowane przez szkołę tańca Light Style Crew oraz Fundację na rzecz Collegium Polonicum.

Na stronie www.myspace.com/danceschoolquari można uzyskać więcej informacji o organizowanych zajęciach tanecznych, warsztatach wydarzeniach, turniejach tanecznych.

    

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama