Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Grudniowe warsztaty hiphopowe - relacja foto/video

Zapraszamy do obejrzenia relacji z prezentacji elementów kultury Hip-Hop, która odbyła się 3 grudnia w Collegium Polonicum. Pomysłodawcami oraz organizatorami całego przedsięwzięcia byli instruktorzy Szkoły Tańca  Light Style Crew - Tomasz Kwartnik i Elżbieta Milwicz oraz Fundacja na rzecz Collegium Polonicum.

W spotkaniu wzięło udział blisko 40 tancerzy. Prezentowane były taniec (breakdance, pooping, locking, new style), rap, beatbox, grafiiti oraz dj'ing - wszystko w wykonaniu młodszych i starszych artystów, reprezentujących miasto Słubice. Dopisała również publiczność (przybyła w liczbnie ponad 130 osób), która stworzyła wraz z występującymi artystami niepowtarzalny klimat.Organizatorzy składają podziękowania dla firmy Foto-Art Mariusz Karpiński za zrobienie fotorelacji z całego przedsięwzięcia i użyczenie materiału na nośniku cyfrowym, dla Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury za użyczenie i obsługę sprzętu, a także wszystkim uczestnikom i publiczności za przybycie.

Portal Slubice24.pl jako patron medialny akcji zaprasza już na kolejne wydarzenia organizowane przez szkołę tańca Light Style Crew oraz Fundację na rzecz Collegium Polonicum.

Na stronie www.myspace.com/danceschoolquari można uzyskać więcej informacji o organizowanych zajęciach tanecznych, warsztatach wydarzeniach, turniejach tanecznych.

    

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama