Słubice: 20 maja 2019   |   Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
reklama
reklama

Urodzinowy konkurs Prowincji - wygraj bilety na BAiKA

To już jutro! Impreza z okazji 7. urodzin Klubu Prowincja. A na scenie muzyczna uczta – zespół BAiKA. Wokół sceny też nie zabraknie atrakcji. Będzie tort i inne niespodzianki. U nas możecie wygrać jednej z ostatnich wejściówek.

baika urodziny

Szerzej o imprezie pisaliśmy w połowie października. Przypomnijmy, do Słubic przyjedzie niezwykłe muzyczne trio, które tworzą Piotr Banach, znany m.in. z zespołu Hey czy Indios Bravos, Katarzyna Sondej (znana pod pseudonimem artystycznym Kafi) oraz gitarzysta Marcin Żabiełowicz.

Ich występ będzie ozdobą imprezy urodzinowej: w tym roku Klub Prowincja świętuje 7 lat istnienia.

A skoro urodziny, to nie może być nudno. 27 października pprócz koncertu na gości czekają konkursy, poczęstunek, a na najwytrwalszych będzie czekać rockowe after party. Początek imprezy o godz. 20:00.

Ostatnie dostępne wejściówki można jeszcze kupić w promocyjnej cenie 20 zł. W dniu koncertu cena będzie o 5 zł wyższa. Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430.

A naszych czytelników zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są dwa zaproszenia na ten wyjątkowy wieczór. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku – KLIKNIJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama