Słubice: 18 listopada 2018   |   Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
reklama
reklama

Urodzinowy konkurs Prowincji - wygraj bilety na BAiKA

To już jutro! Impreza z okazji 7. urodzin Klubu Prowincja. A na scenie muzyczna uczta – zespół BAiKA. Wokół sceny też nie zabraknie atrakcji. Będzie tort i inne niespodzianki. U nas możecie wygrać jednej z ostatnich wejściówek.

baika urodziny

Szerzej o imprezie pisaliśmy w połowie października. Przypomnijmy, do Słubic przyjedzie niezwykłe muzyczne trio, które tworzą Piotr Banach, znany m.in. z zespołu Hey czy Indios Bravos, Katarzyna Sondej (znana pod pseudonimem artystycznym Kafi) oraz gitarzysta Marcin Żabiełowicz.

Ich występ będzie ozdobą imprezy urodzinowej: w tym roku Klub Prowincja świętuje 7 lat istnienia.

A skoro urodziny, to nie może być nudno. 27 października pprócz koncertu na gości czekają konkursy, poczęstunek, a na najwytrwalszych będzie czekać rockowe after party. Początek imprezy o godz. 20:00.

Ostatnie dostępne wejściówki można jeszcze kupić w promocyjnej cenie 20 zł. W dniu koncertu cena będzie o 5 zł wyższa. Rezerwacja biletów: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub sms: 603 952 430.

A naszych czytelników zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są dwa zaproszenia na ten wyjątkowy wieczór. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku – KLIKNIJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama