Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Naturalnie piękne ozdoby - do oglądania i kupienia

Jedyne, niepowtarzalne, ręcznie robione, z naturalnych, ale pięknych materiałów – takie właśnie są prace wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Słubicach. Można będzie je nie tylko pooglądać, ale i kupić. Gdzie? W Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

sds wystawa_stroik

Kto szuka jedynej w swoim rodzaju, ręcznie wykonanej ozdoby? Na przykład jesiennego stroika z kasztanami, szyszkami? Takie cuda powstały w pracowni Środowiskowego Domu Samopomocy w Słubicach, który prowadzi Stowarzyszenie Po PROstu.

- W naszej pracowni powstaje wiele... powstają rzeczy małe i duże. Z najmniejszej kropli kleju, małego kawałka sznurka, z najmniejszej drzazgi, potrafimy wyczarować prawdziwe dzieła. Tym razem stawiamy na naturalność i zapraszamy w nasz pachnący żywicą drewniany świat... – tymi słowami podopieczni ŚDS zapraszają na wystawę swoich prac. Nie tylko do oglądania, ale również do ich kupowania.

Prace będą wystawione w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury od 23 do 30 października. A możliwość kupna będzie w dniach 29-30 października w godz. 10-14 (w ramach zbiórki publicznej).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama