Słubice: 24 sierpnia 2019   |   Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
reklama
reklama

Naturalnie piękne ozdoby - do oglądania i kupienia

Jedyne, niepowtarzalne, ręcznie robione, z naturalnych, ale pięknych materiałów – takie właśnie są prace wykonane przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Słubicach. Można będzie je nie tylko pooglądać, ale i kupić. Gdzie? W Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury.

sds wystawa_stroik

Kto szuka jedynej w swoim rodzaju, ręcznie wykonanej ozdoby? Na przykład jesiennego stroika z kasztanami, szyszkami? Takie cuda powstały w pracowni Środowiskowego Domu Samopomocy w Słubicach, który prowadzi Stowarzyszenie Po PROstu.

- W naszej pracowni powstaje wiele... powstają rzeczy małe i duże. Z najmniejszej kropli kleju, małego kawałka sznurka, z najmniejszej drzazgi, potrafimy wyczarować prawdziwe dzieła. Tym razem stawiamy na naturalność i zapraszamy w nasz pachnący żywicą drewniany świat... – tymi słowami podopieczni ŚDS zapraszają na wystawę swoich prac. Nie tylko do oglądania, ale również do ich kupowania.

Prace będą wystawione w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury od 23 do 30 października. A możliwość kupna będzie w dniach 29-30 października w godz. 10-14 (w ramach zbiórki publicznej).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama