Słubice: 22 maja 2019   |   Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
reklama
reklama

Jazzowy wieczór pod szyldem MBB Logistics (foto/wideo)

Energetyczna muzyka, kameralna atmosfera i międzynarodowa publika – tak było minionej niedzieli w Klubie Prowincja podczas MBB Logistics Music Night. Do Słubic przyjechały gwiazdy światowej estrady - trębacz Keyon Harrold i raper Pharoahe Monch, wspierani przez nietuzinkowych gości. Byliśmy na imprezie z naszych obiektywem.

MBB Logistics Night

7 października na klubowej scenie artyści zaprezentowali projekt, którego inicjatorem jest ceniony polski jazzman, saksofonista Sylwester Ostrowski. Wraz z Keyonem Harroldem, dwukrotnym zdobywcą nagrody Grammy, oraz dowodzonym przez nich zespołem Culture Revolution wydali niedawno płytę „When You Are Here”, który w nowatorski sposób łączy jazz, hip hop oraz r’n’b. I to właśnie utwory z ich krążka - oczywiście w wykonaniu samych zainteresowanych - usłyszeliśmy tego wieczoru.

- Było magicznie, nastrojowo, ale jednocześnie muzyka nie pozwalała spokojnie ustać na nogach. Były mocne rapowane numery i spokojne jazzowe kawałki – zachwycał się Tomek, który na koncert przyjechał aż z Zielonej Góry. Publika dopisała - na sali bawili sie nie tylko Polacy. Byli goście z Niemiec, Ukrainy, a nawet grupa... Chińczyków.

Wspomnianej mocy w głośnikach dodał z pewnością charyzmatyczny wokal amerykańskiego rapera. Pharoahe Monch to nestor hip-hopowej sceny i wielu fanów przyszło na koncert specjalnie dla niego. A sam K. Harrold grał z takimi tuzami jak Jay-Z, Beyonce czy Common. Obok nich gościnnie wystąpili Jermaine Holmes i raper Abel ze Słubic, a uroku całemu muzycznemu towarzystwu dodał zmysłowy śpiew Agi Czyż.

Mecenasem niedzielnego koncertu była polsko-chińska spółka MBB Logistics, dlatego impreza odbywała się pod jej szyldem. Za organizację wydarzenia odpowiedzialna była agencja J.Entertainment, która ściągnęła do Słubic tak wyjątkowych artystów. Swojego wsparcia udzielił także SMOK.

Mieliśmy przyjemność być patronem medialnym koncertu. Nie tylko przysłuchiwaliśmy się lecącym z głośników dźwiękom, ale i udało nam się zarejestrować kilka ujęć.

Zapraszamy do fotorelacji i wysłuchania najciekawszych fragmentów koncertu. 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama