Słubice: 23 maja 2019   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Baśń o karle i gęsi dla polskich i niemieckich dzieci

W bajkowy świat teatru zapraszają dzieci aktorzy z teatru UBS ze Schwedt. Opowiedzą baśniową historię o „Karle Długonosym”, jak to Jakub został zamieniony w karła, a Mimi w gęś… Przedstawienie zostało tak przygotowane, żeby zrozumiały je i polskie, i niemieckie dzieci.

teatr mimi

Forum Kleista zaprasza dzieci na podróż do świata baśni. Gościnnie na jego deskach wystąpi Teatr UBS ze Schwedt. Polscy i niemieccy aktorzy pokażą historię „Karła Długonosego”, czyli baśń Moniki Radl na motywach bajki Wilhelma Hauffa. Przedstawienie zostało przygotowane tak, żeby także te dzieci, które nie znają języka niemieckiego, mogły bez przeszkód śledzić losy bohaterów.

O czym opowiada ta baśń? Jest to historia Jakuba, który został zamieniony w karła i pięknej Mimi, zamienionej w gęś. Jak to w baśni bywa, świat magiczny przenika się z tym realnym. Przedstawienie trwa ok. 110 minut łącznie z przerwą.

Miało swoją premierę w listopadzie zeszłego roku. Od tego czasu obejrzało je ok. 16,5 tys. dzieci, w tym ok. 5 tys. z Polski.

Zamówienia biletów: e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 49 335 40 10 120. Bilety w cenie 10 euro, 8 euro, 6,5 euro (dzieci i młodzież), 20 euro bilet rodzinny. Przy rezerwacji biletów dla grup do 15.10.2018 obowiązuje cena rabatowa 3,5 euro, po tym terminie 5 euro (ta oferta dotyczy przedstawienia w dniu. 5.11).

Termin: 4.11.2018, godz. 15 i 5.11.2018, godz. 10. Miejsce: Forum Kleista, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama