Słubice: 23 maja 2019   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Energetyczny Smolasty zagrał w Słubicach (foto)

Za nami długo oczekiwany występ Smolastego! 5 października artysta dał w Słubicach krótki, ale niezwykle żywiołowy koncert, a publika bawiła się doskonale. Mieliśmy okazję zajrzeć na imprezę z naszym obiektywem.

Smolasty

Pierwsi fani przybyli do klubu Prowincja już kilka godzin przed koncertem i cierpliwie oczekiwali na występ swojego idola. Ten jednak przybył z opóźnieniem - wszystko przez korki na trasie Warszawa – Słubice. To jednak nie popsuło humorów zgromadzonej publiczności. Czas oczekiwania na występ Smolastego wypełnił niezawodny DJ Holibut, który zaserwował publice solidną porcję tanecznych dźwięków.

A gdy już Smolasty pojawił się na scenie, zaczęło się prawdziwe szaleństwo. Publiczność pod sceną szybko złapała kontakt z artystą, a ten odwdzięczył się dobrym, choć nieco krótkim koncertem. Nie zabrakło oczywiście jego największych hitów z albumu „Fake Love”. Całość toczyła się w gorącej i żywiołowej atmosferze.

Po koncercie, mimo napiętego harmonogramu i później pory, Smolasty znalazł chwilę dla swoich fanów, z którymi zrobił niezliczoną ilość selfie oraz rozdał autografy.

Jak powiedział naszemu reporterowi sam artysta, on i jego ekipa byli bardzo zadowoleni z występu w Słubicach. Żałowali, że nie mogli zostać dłużej, ale tego samego dnia czekał ich jeszcze koncert w Gorzowie Wlkp. Obiecali jednak, że za jakiś czas chętnie wrócą nad Odrę…

Organizatorami imprezy byli: J.Entertainment, Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.

Poniżej fotorelacja z koncertu.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama