Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Energetyczny Smolasty zagrał w Słubicach (foto)

Za nami długo oczekiwany występ Smolastego! 5 października artysta dał w Słubicach krótki, ale niezwykle żywiołowy koncert, a publika bawiła się doskonale. Mieliśmy okazję zajrzeć na imprezę z naszym obiektywem.

Smolasty

Pierwsi fani przybyli do klubu Prowincja już kilka godzin przed koncertem i cierpliwie oczekiwali na występ swojego idola. Ten jednak przybył z opóźnieniem - wszystko przez korki na trasie Warszawa – Słubice. To jednak nie popsuło humorów zgromadzonej publiczności. Czas oczekiwania na występ Smolastego wypełnił niezawodny DJ Holibut, który zaserwował publice solidną porcję tanecznych dźwięków.

A gdy już Smolasty pojawił się na scenie, zaczęło się prawdziwe szaleństwo. Publiczność pod sceną szybko złapała kontakt z artystą, a ten odwdzięczył się dobrym, choć nieco krótkim koncertem. Nie zabrakło oczywiście jego największych hitów z albumu „Fake Love”. Całość toczyła się w gorącej i żywiołowej atmosferze.

Po koncercie, mimo napiętego harmonogramu i później pory, Smolasty znalazł chwilę dla swoich fanów, z którymi zrobił niezliczoną ilość selfie oraz rozdał autografy.

Jak powiedział naszemu reporterowi sam artysta, on i jego ekipa byli bardzo zadowoleni z występu w Słubicach. Żałowali, że nie mogli zostać dłużej, ale tego samego dnia czekał ich jeszcze koncert w Gorzowie Wlkp. Obiecali jednak, że za jakiś czas chętnie wrócą nad Odrę…

Organizatorami imprezy byli: J.Entertainment, Prowincja, Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.

Poniżej fotorelacja z koncertu.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama