Słubice: 16 lutego 2019   |   Imieniny: Danuta, Juliana, Daniel
reklama
reklama

Polsko-niemiecki koncert biesiadnych hitów

Muzyka biesiadna z weselną nutą – na taki koncert zapraszają dwa lokalne chóry: Lebensfreunde z Frankfurtu i słubicki Konsonans. Razem śpiewa im się tak dobrze, że połączyły i siły, i głosy!

Konsonans

To będzie święto muzyki ludowej, na którym nie zabraknie na pewno przyśpiewek i przebojów weselnych, z obu stron Odry. Na taki właśnie radosny, polsko-niemiecki koncert, zapraszają pasjonaci śpiewu z dwóch chórów: frankfurckiego Lebensfreunde i słubickiego Konsonansu.

Dzięki pomocy spółki Arle z Frankfurtu udało się pozyskać środki na rozwój tej współpracy z Euroregionu ProEuropa Viadrina.

Wspólne próby obu chórów trwają już od jakiegoś czasu. Oprócz wokalnej pracy, jest na nich także sporo zabawy! Szyją się nowe stroje… a głowy są pełne nowych pomysłów. Na przykład takich, żeby wspólnie stworzyć nowy, polsko-niemiecki chór o nazwie… Kukułeczki’s. Już niedługo będzie można ich posłuchać!

Koncert muzyki ludowej i weselnej odbędzie się 7 października w godz. 15-16.30 w namiocie przy Brunnenplatz we Frankfurcie.

Wstęp jest bezpłatny, ale należy mieć przy sobie darmową wejściówkę. Są one dostępne w biurze spółki Arle, Bischofstraße 1a, centrum obsługi klienta WOWI przy Brunnenplatz 3 – 4 i w Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej w Domu Bolfrasa przy Große Oderstraße 28. Ilość wejściówek jest ograniczona.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama