Słubice: 23 maja 2019   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Polsko-niemiecki koncert biesiadnych hitów

Muzyka biesiadna z weselną nutą – na taki koncert zapraszają dwa lokalne chóry: Lebensfreunde z Frankfurtu i słubicki Konsonans. Razem śpiewa im się tak dobrze, że połączyły i siły, i głosy!

Konsonans

To będzie święto muzyki ludowej, na którym nie zabraknie na pewno przyśpiewek i przebojów weselnych, z obu stron Odry. Na taki właśnie radosny, polsko-niemiecki koncert, zapraszają pasjonaci śpiewu z dwóch chórów: frankfurckiego Lebensfreunde i słubickiego Konsonansu.

Dzięki pomocy spółki Arle z Frankfurtu udało się pozyskać środki na rozwój tej współpracy z Euroregionu ProEuropa Viadrina.

Wspólne próby obu chórów trwają już od jakiegoś czasu. Oprócz wokalnej pracy, jest na nich także sporo zabawy! Szyją się nowe stroje… a głowy są pełne nowych pomysłów. Na przykład takich, żeby wspólnie stworzyć nowy, polsko-niemiecki chór o nazwie… Kukułeczki’s. Już niedługo będzie można ich posłuchać!

Koncert muzyki ludowej i weselnej odbędzie się 7 października w godz. 15-16.30 w namiocie przy Brunnenplatz we Frankfurcie.

Wstęp jest bezpłatny, ale należy mieć przy sobie darmową wejściówkę. Są one dostępne w biurze spółki Arle, Bischofstraße 1a, centrum obsługi klienta WOWI przy Brunnenplatz 3 – 4 i w Polsko-Niemieckiej Informacji Turystycznej w Domu Bolfrasa przy Große Oderstraße 28. Ilość wejściówek jest ograniczona.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama