Słubice: 25 marca 2019   |   Imieniny: Maria, Wieńczysław, Ireneusz
reklama
reklama

Warsztaty filmowe w SMOK-u

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury zaprasza młodzież i studentów na warsztaty filmowe. Będzie i teoria, i praktyka, a końcowym efektem ma być stworzenie autorskiego krótkometrażowego filmu.

warsztaty filmowek_smok

W jaki sposób, krok po kroku powstaje film? Jak napisać własny scenariusz? Jak pracować z aktorami, kamerą? Tego i wiele innych tajników filmowego świata będą mogli dowiedzieć się uczestnicy warsztatów filmowych „Making of”.

Oferta jest kierowana do starszej młodzieży i studentów. Każdy z uczestników dowie się, jak dobrze zacząć przygodę z filmem lub pogłębi już posiadaną wiedzę na filmowe tematy.

A jakie? Podczas warsztatów zostaną poruszone takie zagadnienia jak scenopisarstwo (na przykład struktura scenariusza, pisanie dialogów), elementy warsztatu reżysera, pracy z aktorem, podstawy pracy operatora kamery, a także montażu filmowego. Będzie można też poprawić swój warsztat aktorski – w formie gier i zabaw.

Warsztaty poprowadzi Wojciech Tomczak, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi, który ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 18.09.2018 o godz. 16 w SMOK-u. Warsztaty są bezpłatne.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama