Słubice: 16 października 2019   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama

Bohema zatańczy na Hanzie

Na kilku scenach Miejskiego Święta Hanzy wystąpi również słubickie Studio Tańca Bohema. Zaprezentuje taniec towarzyski, ludowy, kilka duetów – i niespodzianek. Tancerze zapraszają i zapewniają – będzie na co popatrzeć!

Bohema

Bohema promuje Słubice na wielu imprezach poza granicami, nie tylko regionu, ale i kraju (o czym pisaliśmy nie raz). Tancerze wystąpią również podczas Miejskiego Święta Hanzy – na kilku scenach po obu stronach granicy. Łącznie będzie można zobaczyć aż 12 tanecznych pokazów w ich wykonaniu!

Jak zapewnia Henryk Lechelt, prowadzący studio Bohema, występy będą bardzo różnorodne. – Opowiemy o naszym punkcie widzenia na świat tańca. Ponieważ my będąc na scenie przy pomocy tańca opowiadamy siebie i to, co dzieje się w nas – zapowiada H. Lechelt.

A będą to bardzo różnorodne tańce: ludowe, towarzyskie, a także duety i niespodzianki. Jedną z nich będzie żywiołowy kankan. – Na te i pozostałe serdecznie wszystkich zapraszamy. Warto przyjść i przekonać się na własne oczy – mówi H. Lechelt.

Gdzie i kiedy wystąpi Bohema? W piątek (13 lipca) we Frankfurcie na scenie przy Holzmarkt zaprezentuje dwa bloki taneczne - o 20.30 i 22.30. Kolejnego dnia (14 lipca) również – w tym samym miejscu i tych samych godzinach.

Ale w sobotę będzie ich można zobaczyć także po polskiej stronie, na małej scenie, która stać będzie w miasteczku na nadodrzańskich błoniach. Tu wystąpią w bloku tanecznym między 13 a 14 oraz o 17. A w godz. 16-17 będą prowadzili warsztaty taneczne dla tych wszystkich, którzy chcą wejść w taneczny świat – lub podszlifować swój warsztat.

Nie będą próżnowali również w niedzielę, wystąpią o godz. 13 na scenie przy ratuszu we Frankfurcie, a o 15.15 zakończą występem na scenie przy Holzmarkt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy budowa ronda na drodze do Kunowic to dobry pomysł
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama