Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Sołtysówka w Kunowicach

Sołtysowie Kunowic i Nowych Biskupic zapraszają na imprezę! To już trzecia biesiadna Sołtysówka, czyli okazja do tańca, zabawy w gronie sąsiadów, rodziny i przyjaciół.

soltysowka 3

Trzeci rok z rzędu do wspólnego biesiadowania zachęcają dwaj sołtysi: Kunowic - Mariusz Horoszkiewicz i Nowych Biskupic - Zbigniew Ziętek. - Zapraszamy wszystkich mieszkańców obu sołectw i nie tylko! Zabawa będzie przy muzyce na żywo, zagra zespół Baila z Ośna Lubuskiego – zachęcają.

A co oprócz muzyki? Grill, piwo z beczki, a dla dzieci zamek dmuchany i inne niespodzianki. – Zabierzcie ze sobą mamę, tatę, ciocię, wujka, sąsiadów i każdego, kogo tylko zapragniecie – namawiają sołtysi.

Przy okazji podpowiadają, żeby zabrać ze sobą koce i leżaki, ponieważ liczba ławek jest ograniczona i nie dla każdego może starczyć miejsc siedzących. Ale zapewniają, że miejsc do tańca nie zabraknie! Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Termin: 30.06.2018, godz. 19-24. Miejsce: plac przy świetlicy wiejskiej w Kunowicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama