Słubice: 17 grudnia 2018   |   Imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta
reklama
reklama

Dni Puszczy Rzepińskiej – dużo muzyki na stadionie

Znamy już gwiazdy, które będą występować podczas Miejskiego Święta Hanzy. W Rzepinie w lipcu również wystąpią znani i lubiani artyści. Wieczór zacznie się od reggae, a skończy na tanecznej Macarenie. Kto się wybiera?

dni puszczy

Rzepin już szykuje się na tegoroczne Dni Puszczy Rzepińskiej. Mieszkańcy od dawna dopytywali, kto odwiedzi Rzepin - i wszystko jest już jasne!

Impreza odbędzie się 7 lipca. Na stadionie przy ul. Poznańskiej stanie scena, na której od godz. 15 występować będą lokalni artyści. A o godz. 18.30 rozpoczną się koncerty zaproszonych gwiazd.

Pierwszy zaśpiewa Mesajah, znany i lubiany wokalista reggae. Po nim wystąpi piosenkarz znany głównie, ale pewnie nie tylko, młodszemu pokoleniu: Dawid Kwiatkowski. Od 1 stycznia 2018, wraz z Edytą Górniak, Tomsonem i Baronem, jest trenerem w programie TVP2 The Voice Kids.

Następnie na scenie zobaczymy muzyków reprezentujących nurt rocka alternatywnego - pochodzący ze Skarżyska Kamiennej zespół happysad. Na koniec z głośników popłyną taneczne dźwięki: wystąpi Mario Bischin, rumuński piosenkarz, który wylansował m.in. przebój Macarena. Dyskotekowy klimat gwarantowany!

A oprócz koncertów, na stadionie od rana odbywać się będzie turniej piłki nożnej. A potem wiele różnych festynowych atrakcji: dmuchańce dla dzieci, pokazy straży pożarnej…

Termin: 7.07.2018, godz. 15 (koncerty główne: 18.30). Miejsce: Stadion Miejski, ul. Poznańska, Rzepin.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama