Słubice: 20 marca 2019   |   Imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
reklama
reklama

Dni Puszczy Rzepińskiej – dużo muzyki na stadionie

Znamy już gwiazdy, które będą występować podczas Miejskiego Święta Hanzy. W Rzepinie w lipcu również wystąpią znani i lubiani artyści. Wieczór zacznie się od reggae, a skończy na tanecznej Macarenie. Kto się wybiera?

dni puszczy

Rzepin już szykuje się na tegoroczne Dni Puszczy Rzepińskiej. Mieszkańcy od dawna dopytywali, kto odwiedzi Rzepin - i wszystko jest już jasne!

Impreza odbędzie się 7 lipca. Na stadionie przy ul. Poznańskiej stanie scena, na której od godz. 15 występować będą lokalni artyści. A o godz. 18.30 rozpoczną się koncerty zaproszonych gwiazd.

Pierwszy zaśpiewa Mesajah, znany i lubiany wokalista reggae. Po nim wystąpi piosenkarz znany głównie, ale pewnie nie tylko, młodszemu pokoleniu: Dawid Kwiatkowski. Od 1 stycznia 2018, wraz z Edytą Górniak, Tomsonem i Baronem, jest trenerem w programie TVP2 The Voice Kids.

Następnie na scenie zobaczymy muzyków reprezentujących nurt rocka alternatywnego - pochodzący ze Skarżyska Kamiennej zespół happysad. Na koniec z głośników popłyną taneczne dźwięki: wystąpi Mario Bischin, rumuński piosenkarz, który wylansował m.in. przebój Macarena. Dyskotekowy klimat gwarantowany!

A oprócz koncertów, na stadionie od rana odbywać się będzie turniej piłki nożnej. A potem wiele różnych festynowych atrakcji: dmuchańce dla dzieci, pokazy straży pożarnej…

Termin: 7.07.2018, godz. 15 (koncerty główne: 18.30). Miejsce: Stadion Miejski, ul. Poznańska, Rzepin.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama