Słubice: 15 grudnia 2018   |   Imieniny: Nina, Celina, Walerian
reklama
reklama

Atelier Taneczne na podium w Sulechowie

Sukcesów w tańcu mamy jeszcze więcej! Podczas VII Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca o Puchar Burmistrza Sulechowa na parkiecie – i na 3 razy na podium znalazły się 3 grupy z Atelier Tanecznego Patrycji Janickiej. To ich kolejny udany występ w dużym i silnie obsadzonym turnieju.

Atelier Patrcyja Janicka

Po raz drugi gratulacje za niezwykle udane występy w ogólnopolskim turnieju zbierali tancerze, którzy tańczą w Atelier Tanecznym, ich trenerką - i mentorką - jest Patrycja Janicka. W kwietniu pisaliśmy o pierwszym „dużym” turnieju w Zbąszyniu, podczas którego grupa Dance of Life D4 zajęła pierwsze miejsce układem „Dzikie plemię” i wywalczyła Grand Prix, a grupa D3 trzecie miejsce układem „Zatrzymać czas”.

Dobra passa nadal trwa! Młodzi tancerze zostali również zauważeni i nagrodzeni podczas VII Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca o Puchar Burmistrza Sulechowa (podczas którego świetnie wypadły również inne słubickie grupy, o czym pisaliśmy w poprzedniej publikacji).

Grupa D6 z układem „Zagubiona” zajęła 1 miejsce w kategorii Modern Jazz (wiek 13-15 lat). Grupa D3 układem „Szachy” w tej samej kategorii zajęła 3 miejsce (wiek 10-12 lat). Również na najniższym stopniu podium stanęli tancerze z grupy D4 za układ „Pokonać zło” w kategorii Inscenizacja Teatralna (wiek 10-12 lat).

- To już nasz drugi ogólnopolski festiwal taneczny w tym roku, który okazał się kolejnym sukcesem! Tym razem poziom był naprawdę wysoki, cieszymy się, że mogliśmy zmierzyć się już z tak dobrymi zespołami – mówi Patrycja Janicka. Zaskoczyło ją wiele miłych i pozytywnych opinii o swoich wychowankach.

- Po festiwalu udało nam się porozmawiać Krystyną Frąckowiak, dyrektorem ds. artystycznych ze szkoły baletowej w Poznaniu. Otrzymaliśmy od niej wiele pochwał, w szczególności grupa D6, która zdobyła 1 miejsce ćwicząc zaledwie 4 miesiące – opowiada P. Janicka.

Instruktorka cieszy się, że zostali ocenieni tak wysoko. Podkreśla, że jest niezwykle dumna ze wszystkich swoich grup, które ciężko pracowały na sukces. I zapowiada, że tych na pewno będzie jeszcze więcej!

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama