Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Wygraj bilety na "Makbeta"

Kto ma ochotę wybrać się na operę? A konkretnie na „Makbeta” autorstwa Szekspira? Wspólnie z frankfurckim Kleist Forum przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs – do wygrania są dwa podwójne zaproszenia!

makbet
Makbet w wykonaniu teatru z Cottbus (fot. Martin Müller)

Więcej o operze pisaliśmy w naszej wcześniejszej publikacji. Przypomnijmy, to jedna z najsłynniejszych historii o władzy i pożądaniu. Historia, której przesłanie jest zawsze bardzo aktualne. 25 i 27 maja na scenie Kleist Forum we Frankfurcie przedstawi ją Teatr Państwowy z Cottbus.

Problemu ze zrozumieniem przekazu nie będą mieli widzowie z obu stron Odry. Choć opera zostanie wystawiona w oryginalnym języku włoskim, to organizatorzy przygotowali napisy zarówno po polsku, jak i po niemiecku.

Bilety w cenie 15 euro są do nabycia w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, a my mamy dla naszych czytelników specjalny konkurs. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na operę (na niedzielę, 27 maja).

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W emailu należy podać: imię i nazwisko, login z portalu, kontaktowy nr telefonu oraz adres email. I najważniejsze – krótkie wyjaśnienie, dlaczego to właśnie tobie należy się bilet :) Rozstrzygnięcie jutro rano. Zapraszamy!

Termin: 25.05, godz. 19:30, 27.05, godz. 15:00. Miejsce: Forum Kleista, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama