Słubice: 23 maja 2019   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Wygraj bilety na "Makbeta"

Kto ma ochotę wybrać się na operę? A konkretnie na „Makbeta” autorstwa Szekspira? Wspólnie z frankfurckim Kleist Forum przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs – do wygrania są dwa podwójne zaproszenia!

makbet
Makbet w wykonaniu teatru z Cottbus (fot. Martin Müller)

Więcej o operze pisaliśmy w naszej wcześniejszej publikacji. Przypomnijmy, to jedna z najsłynniejszych historii o władzy i pożądaniu. Historia, której przesłanie jest zawsze bardzo aktualne. 25 i 27 maja na scenie Kleist Forum we Frankfurcie przedstawi ją Teatr Państwowy z Cottbus.

Problemu ze zrozumieniem przekazu nie będą mieli widzowie z obu stron Odry. Choć opera zostanie wystawiona w oryginalnym języku włoskim, to organizatorzy przygotowali napisy zarówno po polsku, jak i po niemiecku.

Bilety w cenie 15 euro są do nabycia w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury, a my mamy dla naszych czytelników specjalny konkurs. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na operę (na niedzielę, 27 maja).

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zgłoszenie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W emailu należy podać: imię i nazwisko, login z portalu, kontaktowy nr telefonu oraz adres email. I najważniejsze – krótkie wyjaśnienie, dlaczego to właśnie tobie należy się bilet :) Rozstrzygnięcie jutro rano. Zapraszamy!

Termin: 25.05, godz. 19:30, 27.05, godz. 15:00. Miejsce: Forum Kleista, Frankfurt.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama