Słubice: 17 lutego 2019   |   Imieniny: Zbigniew, Julian, Łukasz
reklama
reklama

Przed nami kolejna odsłona Akademii Labiryntu

Pasjonaci fotografii i multimediów – coś dla Was! Już niedługo rusza Akademia Fotografii i Multimediów lAbiRynT - czyli warsztaty dla początkujących, zaawansowanych i profesjonalistów od 10 do 99 lat. Kto chętny do tego, żeby popracować pod okiem artystów?

Labirynt

Przyznajcie się, w kim drzemie artystyczna dusza? Zbliża się doskonała okazja do tego, żeby to sprawdzić. A może odkryć? Niedługo rozpocznie się kolejna edycja Akademii Fotografii i Multimediów lAbiRynT.

Z tej okazji już dziś Galeria OKNO zaprasza chętnych na warsztaty prowadzone przez polskich i niemieckich artystów. A są nimi: Robert Abts (Berlin), Marcin Berdyszak (Poznań), Piotr Kucia (Warszawa) Anna Panek-Kusz (Słubice), Michael Kurzwelly (Frankfurt/Oder). Co ważne udział w warsztatach jest bezpłatny, a do dyspozycji uczestników będzie tłumacz.

Warsztaty będą dotyczyły fotografii lub multimediów. Szczegóły będzie można poznać podczas spotkania informacyjnego, które zaplanowano 17 maja o godz. 17.30 w Galerii Okno działającej przy Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.

Kontakt: Anna Panek-Kusz, tel. 604 588 465, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama