Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Falbankey Band zagra w Prowincji

Propozycja dla miłośników dobrego – i lokalnego - grania! W Prowincji zagra znany już słubickiej publiczności Falbankey Band. Zespół zabierze słuchaczy w muzyczną podróż po świecie soulu, jazzu, bluesa…

falbankeyband

Artyści, którzy tworzą Falbankey Band, mają już za sobą wiele występów na imprezach takich jak Festiwal Most czy Miejskie Święto Hanzy. Ci, którzy ich znają, wiedzą, że zespół zawsze gra na żywo, bez wspomagania się playbackiem, a na scenie dają się z siebie maksimum energii. I ta energia niedługo popłynie ze sceny w Prowincji.

Falbankey Band porusza się w takich klimatach jak jazz-fusion, soul czy blues. Zespół wykonuje głównie covery innych artystów (Randy Crowford, David Benoit, Harbie Hancock, John Mayer i Stevie Wonder), ale w przyszłości nie wyklucza pracy nad własnym repertuarem. - Jeżeli takowy powstanie to będzie z pewnością inspirowany wspomnianymi artystami i gatunkami muzycznymi – mówią artyści.

Kto tworzy zespół? Obecny jego skład to: Maria "Maja" Tofel (wokal), Tomasz Grudzień (klawisze), Tomasz Makuchowski (bas), Dr. Andrzej (perkusja) oraz gościnnie Jacek Fałdyna (saksofon). - Zagramy z przyjemnością dla wszystkich, którzy doceniają dobrą muzykę – zapraszają muzycy.

Bilety w cenie 15 zł będą dostępne już niebawem w Prowincji oraz przed koncertem.

Termin: 26.05.2018, godz. 20. Miejsce: Klub Prowincja, SMOK.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama